1120.gif
datum 19.04.2011
ying-yang 34, muž, Plzeň
mailbox
děl 7

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 19.04.2024 - 00:13
komentářů4
Trochu suchý, ale pro upíry mám pořád slabost.
přidáno 01.11.2022 - 22:53
komentářů9
Palec nahoru!
(za trochu horroru)
přidáno 29.01.2016 - 00:00
komentářů3
Srší z toho tolik vášně. Nemohu se nabažit :)
přidáno 25.09.2015 - 18:05
komentářů4
A hrome! Zveršovaný horor od krajana! Fotka v profilu napovídá, že by to mohla být autobiografie, ovšem mate mne ta poznámka, že jsi muž, když mi navíc v jednom komentíku píšeš v ženském rodě. Takže nějaký transvestita či již po operaci? Nebo jako ten německý zpěvák, co vyhrál jako muž, ovšem cítí se být ženou a tak se i obléká a hovoří? Psali o něm v MF...
přidáno 15.11.2013 - 20:51
komentářů9
rigor mortis nákej odpor chyba
jak můžou mi dát wodu,když sem topící se ryba..(-:
přidáno 30.06.2013 - 17:05
komentářů9
..opravdu překvapující závěr.. Zajímavé, to musím uznat :)
přidáno 18.12.2012 - 16:42
komentářů6
Hezká říkanka :-)
přidáno 13.12.2012 - 13:40
komentářů3
... umíš si to užít. /;o))))
přidáno 13.12.2012 - 08:46
komentářů3
hodne dobry
přidáno 12.12.2012 - 20:07
komentářů6
;o))))
přidáno 12.12.2012 - 16:38
komentářů6
Devils_PIMP: Jen blbina pro pobavení... očividně jsem se nepokoušel o žádné hlubokomyslné veledílo. ;)
přidáno 12.12.2012 - 15:40
komentářů6
možná i víc..., kdo ví... :)
přidáno 12.12.2012 - 15:31
komentářů6
Ale nic víc
přidáno 11.12.2012 - 23:48
komentářů6
dobra textovka do mobilu .... :)
přidáno 16.06.2012 - 17:12
komentářů9
Jediné dílo z psanců, které jsem si napsala do sešitu :D :-)
přidáno 16.06.2012 - 17:10
komentářů9
Pimpa?!
přidáno 22.05.2012 - 11:18
komentářů9
Boží!
přidáno 08.02.2012 - 01:16
komentářů4
Tohle ma svoji atmosféru
přidáno 08.01.2012 - 13:15
komentářů4
Umíš - těžká konkurence těžká
přidáno 08.01.2012 - 13:12
komentářů9
Souhlasím že je to temné a že jsem se imdokazalmvzitma comvice vnuklo mi to nápad na mou další za což dekuji
1|2
» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
NoWiš řekl o dvakredencedekadence :
Jednou mi hasila obličej, když jsem se popálil. Dodnes mi tam nerostou vousy. Prý to pak chutnalo jako karamel. Jednou mě popálila. Rusalka bez rybníčku, bolavá duše, námět na mý nejkrásnější básně. Kupodivu pořád šťastná, i když byste to do ní neřekli. Bolavá a šťastná. Jako odřený koleno v létě. Mám tě rád. Koleno, poleno.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming