nobody
datum 21.08.2010
ying-yang 43, muž
mailbox
děl 0
komentářů 12/0

komentáře uživatele komentáře uživatele :

všechny | k cizím dílům
přidáno 18.11.2010 - 20:45
komentářů1(1.)
doporučuje Aštar Steran :)

nj, sorry, pro romant.náladu hezký
přidáno 18.11.2010 - 20:42
komentářů13(10.)
aaaaa... první opravdová báseň, kterou jsem tady přečetl :)
přidáno 18.11.2010 - 20:41
komentářů2(2.)
"Chce někdo z vás být neviditelný?" ptal se falešný císař Rudolf II. ve filmu Pekařův císař...
přidáno 18.11.2010 - 20:36
komentářů1(1.)
založím si na ně sběrnu, dvanáct korun za litr
přidáno 18.11.2010 - 20:34
komentářů2(1.)
žádný takový :)
přidáno 18.11.2010 - 20:32
komentářů1(1.)
na bříškách ukazováčků pálí jen ty menší výčitky... ty větší pálí prostě jen na bříškách
přidáno 18.11.2010 - 20:28
komentářů10(1.)
no, už narozením... a jako nevděčný kojenci &. batolata, to už radši ani nepočítám
přidáno 03.09.2010 - 18:53
komentářů7(6.)
nekdo to uz kdysi napsal: "Flirt je umeni rozvazat stuhu a nenahlednout do balicku."
přidáno 03.09.2010 - 18:50
komentářů3(3.)
nj, na louce vyhladne... :)
přidáno 03.09.2010 - 18:47
komentářů3(1.)
jak to zpivaj M&Z? ... jablka z raje byvala jedovata...
přidáno 27.08.2010 - 10:27
komentářů3(1.)
nudit HEJA, HEJA :D
přidáno 27.08.2010 - 10:24
komentářů2(1.)
mlha předemnou
mlha za mnou
tuší
nad duší mraky táhnou
» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
shane řekl o Nikytu :
Milá, temperamentní a okouzlující dívka, se kterou se dá bavit prakticky o všem. Má rozsáhlé zájmy i všestranné znalosti a obdivuhodnou inteligenci. Skvěle veršuje česky i anglicky a nemá problém s plynulým přechodem mezi těmito jazyky. Svého času mne poctila svým přátelstvím i důvěrou a zahrnula mne spoustou informací i veselých historek. Náš kontakt spíš připomínal running commentary! Byl jsem rádcem, důvěrníkem, arbitrem ve věcech života i prvním kritikem některých dílek. Někdy jsem se dost zapotil, protože mé znalosti mají díry a mé IQ , ač slušné, na Menzu nestačí... Milá Veroniko! Nevím, kdy a kde se zas potkáme, ale chci Ti poděkovat za všechny ty krásné chvilky tady s Tebou. Bavily mne veselé historky ze života psích slečen i z Tvého vlastního, nutila jsi mne přemýšlet o věcech, které by mne jinak míjely a řešit to, nač bych si jindy netroufal. Bylas má múza i inspirace, Tvá důvěra mne těšila i zavazovala. Well, přečetl jsem si s údivem, cos tu o mně prohlásila a na chvilku jsem ztratil řeč! Snad právě jen Tvá nepřítomnost v kritickém okamžiku zabránila globální katastrofě...;o)))))))))))))))
))))))))))))))))))))))))))))))
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming