851.gif
datum 09.05.2010
ying-yang 44, muž, Pha
mailbox
děl 4
komentářů 6/13

komentáře uživatele komentáře uživatele :

všechny | k cizím dílům
přidáno 07.08.2010 - 07:34
komentářů4(4.)
jedno trapení, jedno slovo, jedna laska, ktera te nuti psat tech par jedinecnych vet od tebe....rozdavas klid i za ocean, rad to ctu. Ty budes vstavat, ja pujdu spat, ale s lehkym usmevem a dobrym pocitem, ze jsem cetl zase neco co znam...iky
přidáno 28.05.2010 - 21:54
komentářů8(6.)
Hodně možností a málo odvahy.
Já a ty a naše ..
..nedospělé večírky s prasknutými balónky ....otvíráš rty, ceníš zuby, necháváš číst dokola, znovu otvíráš rty a znovu ceníš zuby, k tomu odfukuješ smích. jednou básní :-)
přidáno 28.05.2010 - 21:35
komentářů10(5.)
Příjemný..červený nehty, rty, neslušnej výraz..a s úsměvem vypálíš 'snažís se vychovávat své děti'. Jako vždy, tu pravdu umíš krásně!
přidáno 21.05.2010 - 09:52
komentářů10(10.)
Ke každé tvé basni se nemůže psát, že je dobrá...ale ani tady to nejde vynechat :-)...je prostě dobrá ;-)
přidáno 19.05.2010 - 22:02
komentářů7(6.)
rozplakaná stráň z mraků
vytlačila den z našich očí...skvělý, nemá chybu ;-)
přidáno 15.05.2010 - 14:21
komentářů12(12.)
Ozvěny smíchu
z podkroví našich duší
zhořkly zasypány
prvním sněhem,
který někdo zapomněl osladit....skvělé!!
» narozeniny
Helfanderios [8], David D. [6], Milada Kubová [4], Převážně neškodná [1]
» řekli o sobě
zamilovana do nezamilovane doby řekla o Rozárka :
Bylo nebylo.. a jednou přeci jen bylo.. a vůbec nikomu nepřišlo důležité, jak je to daleko /jako to obvykle v pohádkách bývá/... viděly se, poznaly se.... a minimálně jedna nikdy nezapomene na slečnu, která si na jejích kolenou četla deník....protože když ji obejmeš, zahrně tě nekonečnou důvěrou tak, že zapomeneš... jaký by to mohlo být, kdyby.... někdy prostě "kdyby" neexistuje.. a pohádky v našich srdcích mají neuzavřené konce, za které na oplátku dáváme a dostáváme naději na "příště"... jsem strašně ráda, že jsem tě mohla poznat... a doufám, že se ještě někdy uvidíme :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming