nobody
datum 01.06.2008
ying-yang 45, žena
mailbox
děl 6

komentáře uživatele komentáře uživatele :

všechny | k cizím dílům
přidáno 27.03.2011 - 12:45
komentářů4(3.)
často se míjíme,možná o tom nevíme...víme,ale nepřiznáme?krásné,.,,,,
přidáno 21.05.2010 - 21:22
komentářů13(6.)
moc pěkné :)
přidáno 19.05.2010 - 13:16
komentářů8(7.)
jj ten bych neprodala,má nevyčíslitelnou cenu :) a přitom se v trafikách prodává za12kč :p
přidáno 06.05.2010 - 20:20
komentářů4(1.)
tak pokračuj....
přidáno 20.04.2010 - 14:50
komentářů8(4.)
pořád svítí,opatruju ho jakoby to byl On sám :) je to jediná věc co mi po něm zbyla ;(
přidáno 18.12.2009 - 13:20
komentářů8(8.)
dnes bych ti za to dala nobelovku!!!!!
přidáno 18.12.2009 - 08:50
komentářů4(4.)
pěknééé:)
přidáno 17.02.2009 - 21:29
komentářů9(3.)
Moc dobře napsané:o)
přidáno 26.01.2009 - 23:42
komentářů6(6.)
pro Adrianne Nesser:pořád to bolí:o(
přidáno 18.09.2008 - 23:29
komentářů7(3.)
Tady prší a déšť mi připomíná strašně krásné vzpomínky.Moc hezká miniaturka:o)
přidáno 14.09.2008 - 23:39
komentářů2(1.)
:o)
přidáno 14.09.2008 - 23:39
komentářů6(5.)
Rychle jsem to přelítla pohledem a nakonec jsem se nad tím zamyslela...nikdy by mě nenapadlo něco takového napsat,proto klobouk dolů...nemá to chybu!
přidáno 23.08.2008 - 21:52
komentářů9(7.)
Krásná,opravdu krásná:o)
přidáno 23.08.2008 - 21:49
komentářů13(10.)
Tak pro mě slovo Miluji Tě nic moc neznamená,láska by se měla vyznávat jinak a né nějakým slovem,jakože spíš jsem té věty přežraná:o(mě více potěší Mám Tě rád(a),Jsi pro mě všechno,Záleží mi na Tobě...ale Miluji Tě?miniaturka super:-)
přidáno 14.08.2008 - 23:03
komentářů5(2.)
Pěkné,taky chci lítat a občas lítám:o)
přidáno 03.08.2008 - 23:21
komentářů6(4.)
Moc dobře napsané,jednou mi jeden člověk řekl:"Nečekej,já nepříjdu"a od té chvíle si říkám,že někdy opravdu není na co čekat...i když mi na tom hodně záleželo:o)takový je život....díky
přidáno 03.08.2008 - 23:09
komentářů3(1.)
To má být miniatura???:o)
přidáno 29.07.2008 - 14:25
komentářů6(4.)
V pekle?věř,že ti tam někdo bude držet místečko:o)dnes chybuje každý...
přidáno 29.07.2008 - 14:22
komentářů17(13.)
To není o zvyku,to se stane třeba ve vteřině,člověk ani neví...ale miniaturka krásná:o)
přidáno 29.07.2008 - 14:18
komentářů8(2.)
já bych řekla,že tohle blbost není,je to nádherná miniaturka,pravdivá,bolestivá...já vím,není to od něho fér:o(
1|2|3
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
NoWiš řekl o dvakredencedekadence :
Jednou mi hasila obličej, když jsem se popálil. Dodnes mi tam nerostou vousy. Prý to pak chutnalo jako karamel. Jednou mě popálila. Rusalka bez rybníčku, bolavá duše, námět na mý nejkrásnější básně. Kupodivu pořád šťastná, i když byste to do ní neřekli. Bolavá a šťastná. Jako odřený koleno v létě. Mám tě rád. Koleno, poleno.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming