komentáře uživatele :

03.04.2026 - 18:11

5(2.)
Dandy: Děkuji

03.04.2026 - 18:10

8(3.)
Tohle je opravdu procítěné...

03.04.2026 - 07:02

7(7.)
Ano, tohle potřebujem všichni..

03.04.2026 - 07:01

7(4.)
Lotka: Děkuji

01.04.2026 - 18:30

4(2.)
Miňko: Protože život už je takový....

01.04.2026 - 18:28

7(2.)
Miňko: Děkuji (((-:

29.03.2026 - 19:07

5(2.)
Kámo zkus věřit a uvidíš, že zase bude líp....

29.03.2026 - 19:05

6(1.)
No tohle zní opravdu smutně....

26.03.2026 - 14:19

9(3.)
Tohle je povedené..

23.03.2026 - 22:42

7(3.)
A to, co z tebe vychází,
je vždy někomu určeno,
štastný ten, kdo to nachází,
aniž bylo to před tím tušeno...

23.03.2026 - 07:03

14(14.)
Eliot Maják: Děkuji

23.03.2026 - 07:02

14(13.)
Psavec: Děkuji

23.03.2026 - 07:02

14(12.)
Oliva: Ano, je to tak, děkuji.

23.03.2026 - 07:02

14(11.)
LadyLoba: Ano, stromy miluju a písně a básně o nich

23.03.2026 - 07:01

14(10.)
Singularis: Děkuji za upozornění, opraveno.

18.03.2026 - 21:35

2(1.)
Na lano máš vždy času dost,
nechej ležet ohlodanou kost,
přes každou řeku vede most,
zahoď smutek a žij pro radost...

13.03.2026 - 09:20

7(7.)
Audrey Diamond: Děkuji, to potěší.... (((-:

13.03.2026 - 09:19

4(4.)
Audrey Diamond: Děkuji

12.03.2026 - 08:41

4(2.)
Brigita: Nepotřebuji si klást tu otázku,
vždyť vím, co potkal jsem za lásku.

11.03.2026 - 21:36

5(2.)
Dobrá myšlenka, obzvláště poslední dva řádky... (((-: