komentáře uživatele :

07.02.2021 - 13:22

15(4.)
plné naděje :)

06.02.2021 - 09:59

13(12.)
DDD: Díky. I za konstruktivní kritiku. S držením rytmu mám vždycky problém. Jsem ráda, že se to dá přežít. ;)

06.02.2021 - 09:56

13(11.)
Nine: To mě těší

05.02.2021 - 15:35

13(13.)
JSH: Díky. Co znamená šetřit rýmy?

05.02.2021 - 12:23

13(8.)
človiček: tak trochu :)

05.02.2021 - 12:23

13(7.)
slavek: Psavec: Miňko: Dandy: človiček: Audrey Diamond: Díky

04.02.2021 - 13:18

18(10.)
Moc pěkná

30.01.2021 - 13:30

9(7.)
Z nitra: človiček: Miňko: Možná autor cigaretu použil jenom jako symbol...

30.01.2021 - 13:27

9(6.)
Moc hezká.

23.01.2021 - 15:43

7(6.)
slavek: Z nitra: Taky pěkné rýmy ;)

23.01.2021 - 15:43

7(5.)
Psavec: Miňko: Díky

03.01.2021 - 13:14

7(3.)
Moc pěkná!

13.12.2020 - 21:53

5(3.)
plné nečekaných a krásných obratů, ale zoufale smutné... vlastně přesně jako každá nešťastná láska ;)

13.12.2020 - 21:46

6(3.)
slavek: Psavec: člověk se nemůže pořád smát ;)

10.12.2020 - 09:08

13(11.)
človiček: díky

10.12.2020 - 09:07

6(3.)
slavek: to je sice pravda, ale myslím, že vřískot nemá ten správný efekt :)

09.12.2020 - 15:31

13(9.)
holka.přes.ulici: díky, jsem vděčná za každou konstruktivní kritiku ;) myslím, že by šlo vyhodit 3/4 sloku nebo je přepsat a spojit do jedné. zlata se ale asi nezbavím :D

09.12.2020 - 08:11

18(12.)
Pěkně napsané. Je to jak hádanka co má místo správné odpovědi otázku.

09.12.2020 - 08:03

13(7.)
Miňko: to jsem ráda

08.12.2020 - 14:19

12(10.)
:D