![]() |
![]() ![]() |
komentáře uživatele :


Ano, ano.
Vzpomínám, jak mě bolševici jednou donutili k účasti v prvomájovém průvodu a pak z toho byl prů.... Prošel jsem totiž před hlavní papaláškou tribunou s flaškou rumu v ruce. Prý jsem jim dokonce připíjel, ale to už je propagandistický výmysl.
Vzpomínám, jak mě bolševici jednou donutili k účasti v prvomájovém průvodu a pak z toho byl prů.... Prošel jsem totiž před hlavní papaláškou tribunou s flaškou rumu v ruce. Prý jsem jim dokonce připíjel, ale to už je propagandistický výmysl.


Pěkné. Vlny tvořené lidmi jsou podobné, jako ty vodní. Záleží na tom, jestli se jejich účinky sečtou, nebo vyruší...


Doufám, že to řízení letového provozu zvládlo. Na Petrákách musel být frmol.


Jako my. Taky se budeme tak dlouho hádat, až nás něco sežere...
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Páárkchen... [17], mononoke [17], daissy [17], Hledající [17], candy [13], geek [12], Barboratincl [12], Nial [10], Kain257 [9]» řekli o sobě
shane řekl o Nikytu :Milá, temperamentní a okouzlující dívka, se kterou se dá bavit prakticky o všem. Má rozsáhlé zájmy i všestranné znalosti a obdivuhodnou inteligenci. Skvěle veršuje česky i anglicky a nemá problém s plynulým přechodem mezi těmito jazyky. Svého času mne poctila svým přátelstvím i důvěrou a zahrnula mne spoustou informací i veselých historek. Náš kontakt spíš připomínal running commentary! Byl jsem rádcem, důvěrníkem, arbitrem ve věcech života i prvním kritikem některých dílek. Někdy jsem se dost zapotil, protože mé znalosti mají díry a mé IQ , ač slušné, na Menzu nestačí... Milá Veroniko! Nevím, kdy a kde se zas potkáme, ale chci Ti poděkovat za všechny ty krásné chvilky tady s Tebou. Bavily mne veselé historky ze života psích slečen i z Tvého vlastního, nutila jsi mne přemýšlet o věcech, které by mne jinak míjely a řešit to, nač bych si jindy netroufal. Bylas má múza i inspirace, Tvá důvěra mne těšila i zavazovala. Well, přečetl jsem si s údivem, cos tu o mně prohlásila a na chvilku jsem ztratil řeč! Snad právě jen Tvá nepřítomnost v kritickém okamžiku zabránila globální katastrofě...;o)))))))))))))))
))))))))))))))))))))))))))))))