![]() |
komentáře uživatele :
kmotrov: máš pravdu, mělo to být asi trochu impresionistický, ale to mi nikdy moc nešlo. koukala jsem na to a nic víc s tím nevymyslela. bez velkých ambic a pro těch pár hezkých obratů a pocitů jsem to zveřejnila. díky :)
Koala: jak říkáš. díky. :)
Koala: jak říkáš. díky. :)
Martin42: pobavilo, ale není.:D je to jen takové zachycení špatně zachytitelného pocitu.
konečně zas něco od nowiše! taky jsem tam teď začala chodit. a chápu. :)
Neu: to je příliš velká poklona a ani nevím, jak na to reagovat. fakt díky, díky moc.
dobře, uznávám, jsem trochu hrr. je hezké, že je to nadsázka, ale jde mi o to, že dokud bude objektifikování a fetišizace tak normální a "vtipné" jako jsou teď, tak se nikam neposunueme.
dokud budou muži neustále řešit, jaké mají ženy nohy a prsa, neposunou se třeba k tomu, jaký mají mozek. díky.
dokud budou muži neustále řešit, jaké mají ženy nohy a prsa, neposunou se třeba k tomu, jaký mají mozek. díky.
wau, fakt vkusný a vůbec to ženy neobjektifikuje nebo tak něco... achjo, proč mají lidi tuhle idiocii zapotřebí?
věř tomu, že i některé ženy to takhle mají a naopak muži jsou závistiví a mstiví. :) to jen, ať to máš z obou stran. k té smečce dračí se radši vyjadřovat nebudu...
holka.přes.ulici: děkuji, drahá, že mi vždycky pripomeneš, že aspoň pro někoho to píšu. :)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
Severak řekl o Ronald Reagan :Ronald Reagan - muž, který se nebojí šokovat.


