![]() |
komentáře uživatele :
Mně se taky líbí.Ale věřím , že šátky z Palestiny pramálo mají na všem viny..:)
Lenča: Tak jsem si tu nahrávku poslechla a klobouk dolů.Je to super.
Lenča: Pěkný text, vidím, že jsi dala odkaz tak jdu poslouchat.
vanovaso: To je síla vanu. Život stále zkouší co vydržíme.
Lenča: Ano, je vidět, že inspirace máš habakuk. A je to dobře.
vanu,je zajímavá, jako sen. Jen do těch koní, do těch se nestřílí,koně to jsou čisté duše.
korálek: "Bolíš mně tak moc" tuhle bolest jsem zažila, nikdy bych nevěřila, že může existovat, je to tak, existuje.
vanovaso: Máš cit to poznat, opravdu je o těch nejpozdnějších pampeliškách. Proto ty pozdního léta slunka z trav. Děkuji.
Zamila: Píšu, že chci věřit, že jsi to tak nemyslela, jen jsem se sama vylekala. Jinak kritiku beru, ale nařknutí z toho, že kopíruji, to by mě mrzelo. To podezření ve mě vyvolali ty tečky a smajlík. Jinak se teda omlouvám, že nechápu a jedem dál. Budu Tě číst a ráda, píšeš krásně.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Lacosta [18], Alice [14], naplicichleknin [9], ÁlaV [5], SUVR [2], Lactosemax [1]» řekli o sobě
Severak řekl o Stará neznámá :Ále... jedna stará známá ;-)


