![]() |
komentáře uživatele :
Jéé, to je hezké a úsměvem se dá zapálit mnohem víc aspoň já si to myslím
vanovaso:Moc hezká miniaturka. Já bych se tak topila, ale žádné srdce na obzoru..:)
Amelie M.: A smrt nás všechny spojuje a v jejím tanci všichni jsou si rovni..
"Byl to den jako jindy a spoustu věcí nikdo neviděl"...Krásný.
j.f.julián: Děkuji za komentík a ano , já taky přemýšlela nad tím rýmem na slovo jehel, ale nějak mi to nešlo.
j.f.julián: Ne, určitě se nezlobím. Naopak, jsem ráda za každý postřeh a radu. A opět máš pravdu ten poslední řádek nezní.
j.f.julián: Děkuji za komentář a rady, já nevím, jestli to kdy bude akorát. Ale fakt se budu snažit. A ještě, asi ano , asi uspěchávám. Měla bych si s tím více pohrát.
Mayfair: Krásný příběh, kdo struny mandolíny jednou pohladí, musí ji milovat, ty tóny smyslné, ty měl můj táta rád.
Moc hezká s jarním nádechem. A věřím, že se zahřejeme , jen ještě počkáme si chvíli, než vylezeme zpod peřiny.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Lacosta [18], Alice [14], naplicichleknin [9], ÁlaV [5], SUVR [2], Lactosemax [1]» řekli o sobě
Sebastián Wortys řekl o Singularis :Systematick-á/ý genderfluid intelektuál fascinovan-ý/á veřejnou hromadnou dopravou, kter-á/ý mě kontaktoval(a) v reakci na závěr knihy Vtiposcifilo-z/s-ofie a mou aktuální poptávku po lidech společných zájmů. Díky n-í/ěmu jsem se, podobně jako Severak, dozěděl o psanci.cz.


