![]() |
komentáře uživatele :
Veselé čtení, škoda, že už není co si z konta vybírat ...mohli si jen užívat
I já bych věřit chtěla, že zastavil se čas a mládí zůstane v nás ....
Ano čas letí jako šíp, jsou chvíle co se vrátí na provázcích času a připomenou svoji krásu....
Utajená, na 16 a prvotinu to není vůbec špatné. Je fajn , že přemýšlíš o čase, době a životě. Líbí se mi . Až obrousíš hrany bude to super. Přeji hodně dobrých obratů do příštích tvorby.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» nováčci
Jack» narozeniny
market [18], Jarda [18], SSSa [18], Malá Žužu [18], journeyman [18], China_white [18], Metalýza [18], Hans [13], Marvel13 [13], Carolina [13], Filipino007 [12], Raziel Crowley [9], Auryn Book [4], Pandorka [2]» řekli o sobě
NoWiš řekl o casa.de.locos :Sestra ve všem kromě krve. Můj vzor a občas inspirace. Moje učitelka morálky a čajových obřadů. My fellow traveler.


