![]() |
komentáře uživatele :
...nedávno jsem řešila podobný problém...není to lehké...ale každý to musíme zvládnout...je to opravdu dobře napsané, vystihuje to všechno tak, jak má...:)
...páni..dokonale popsané pocity...ano, to známe asi každý moc dobře...třeba hypnotizuješ tu zelenou kytku, aby ti ten na druhý straně napsal a o chvíli později se zbarví do červena...krásné...ten poslední odstavet, je nejhezčí...
..tyjo to je uplně...suprový...takový výstižný, naprosto realně ze života...dost dobrý:)
1|2
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
ScarLiam řekl o Mája S. :Zdá se být milá neznám ji Zdá se být krásna mnou neviděna nikdy Stydlivá ... Usuzuji z vykání Stále čtu díla její Neustále zde žije Dále se mění Vidím v ní umělce Její um nikdy nevypění.


