nobody
datum 22.06.2013
ying-yang 30, žena
mailbox
děl 2
komentářů 63/9

komentáře uživatele komentáře uživatele :

všechny | k cizím dílům
přidáno 11.09.2019 - 20:31
komentářů8(5.)
Povedené. Jen potvrzuje moje dlouhodobé tvrzení, že tanga jsou sice super, ale ne každá žena na ně má zadek.
přidáno 22.06.2015 - 18:52
komentářů2(1.)
I can't fear death no longer, I've died a thousand times. :))
přidáno 16.06.2015 - 20:24
komentářů10(8.)
Jeee. Neuvěřitelně skvěle podané... snad ...asociace, nebo co? Ať je to co chce, zatraceně mě to baví. Super :)
přidáno 16.06.2015 - 20:19
komentářů3(3.)
občas je potřeba být trochu sobec, dobrý :)
přidáno 06.09.2014 - 22:18
komentářů4(3.)
Dobre to tam je. Pohode to tam je.
přidáno 01.09.2014 - 16:56
komentářů18(9.)
pobavila:D:)
přidáno 01.09.2014 - 16:55
komentářů15(9.)
podařená :)
přidáno 30.08.2014 - 20:25
komentářů3(2.)
Zrovna včera jsem se dodívala na film Hvězdy nám nepřály. Stejně tak jako neumím vyslovit názor na něj, těžko se budu vyjadřovat zde.
Mohu napsat jen to, že souhlasím s vanovaso.
přidáno 30.08.2014 - 15:00
komentářů27(13.)
Orionka: Tak se příště míň ptej a zkus prostě jen číst. A na ten smysl třeba přijdeš sama :)
přidáno 30.08.2014 - 13:55
komentářů27(11.)
Orionka: Doporučuji ti si přečíst můj zápisek v deníku s názvem ''Prostě jen číst'' :) Pak by ses určitě neptala na otázky typu kolik řek se ztrácí. Možná.
jinak k autorvi :) Pěkná miniatura :) čtu po několikáté a ještě stále neomrzela :))
přidáno 29.08.2014 - 20:07
komentářů12(4.)
čtu po několikáté a pořád baví :)
přidáno 29.08.2014 - 10:57
komentářů10(2.)
dobré ráno :)
přidáno 25.08.2014 - 09:50
komentářů8(3.)
parádní. Taky si kýbl s vodou pořídím a zkusím co na tom je :)
přidáno 22.08.2014 - 11:02
komentářů3(3.)
Tohle známe asi všichni :) Konec parádní :))
přidáno 22.08.2014 - 11:00
komentářů2(1.)
dobré ráno
přidáno 21.08.2014 - 14:22
komentářů20(9.)
Moc hezky napsáno:)
přidáno 19.07.2014 - 22:32
komentářů4(2.)
Pěkné, pěkné :))
přidáno 30.06.2014 - 19:38
komentářů4(1.)
Známe cenu všeho, ale hodnotu ničeho.
přidáno 22.06.2014 - 10:41
komentářů8(2.)
tisíce sluncí pršelo :) povedené, povedené...
přidáno 18.06.2014 - 15:23
komentářů3(2.)
pěkná :)
1|2|3|4
» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
dvakredencedekadence řekla o NoWiš :
jednou si zapálil ksicht, když se snažil hecnout vypití zapálenýho něčeho, co mělo přes 70% a když jsem to sfoukla, chutnalo to trochu jako karamel. prý se to pije brčkem, kámo! tak jsem ho uhasila. prasák, herečka a často mě překvapuje, jak produktivní vlastně je. člověk by to do něj ani neřekl. nejen, že má nulový morální zásady, ale dokáže si to ospravedlnit tak, že to dává smysl. nevím přesně na co má talent, ale má ho. mám tě ráda, bratře.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming