![]() |
komentáře uživatele :
Yana: Já zrovna teď spíš prožívám podzimní melodie od Vivaldiho...i když seto k létu trošku více nehodí :)) Díky za milý koment
Poslední sloka se mi zamlouvá ze všeho nejvíc,ale jako celek je to pěkné :)
Kakuzu: To nechám na uvážení čtenáře...pro někoho je tam jediný význam někdo jich najde víc...pro mě jako autorku to je báseň o několika významech
Povedená...vidím před sebou slzy co barví červeně oči a již zmíněný vlhký polštář
Chronoss: To je tak když člověk píše unaven v pozdních večerních hodinách...jinak děkuji za ohodnocení :)
Originální..poslední verš byl takový sladký moučník nebo spíše jako kdyby slon začal "pudinkovat"
Být tvoje babička..budu ráda a ještě ti dám bonbonek :D
Líbí...myslím, ale,že Smrťák nekrade životy...může naopak zkrátit muka trpících..toť můj názor
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Nikytu řekla o princeznacarodejkaZ :Tuhle osůbku mám mocky ráda. Má srdíčko ze zlata a píše opravdu nádherné básně.


