![]() |
komentáře uživatele :
S rukou na srdci musím říct,že každý máme takové chvilky :)...pěkné
Kakuzu: To já též,ale holt mě ty horké dny nakazily k sepsání této básničky :)
Povedená...poslední dva řádky mě zaujaly asi nejvíce..gradující finále
Tahle mi kápla do noty..trochu popis mého prázdninového života :)) Hezká
Sice jedná o velice zvláštní téma...popis práce :D Ale docela dobře popsané :)
Někdy bych opravdu brala být chytrá jako Athéna a krásná jako Afrodita možná být manželkou samotného Háda :D Pěkné dílko
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
casa.de.locos řekl o Mamka :Osoba po které jsem zdědila básnické střevo.


