![]() |
komentáře uživatele :
Makyna: děkuju...
každopádně marně přemýšlím nad názvem, ten stávající je střelbou od boku, připadá mnoha-nesmyslný
každopádně marně přemýšlím nad názvem, ten stávající je střelbou od boku, připadá mnoha-nesmyslný
taková jakási neukončená, zdá se mi...nebo spíš zastavená v půli dechu
Kéž by na tebe bůh všemohoucí seslal erekční nemohoucnost, poruchu bdění a trojky prsa! Propagace hříchu smrtelného, tedy smilnosti, je tak smělá, až není možné ji nechat jen tak bez odezvy! U otce, syna i ducha svatého, střez se erotiky nečisté! U boha nejvyššího, žij v pokoře a skromnosti, jako misionář! Tvůj život bude odměněn konečným vykoupením. Akce platí pouze pro letošní rok v prodejnách v české republice. Do vyprodání zásob
proč by mě Taron kousala? Vůbec nic nechápu, ani pečená jablka!
taron: třeba je zrovna tohle dobrý konec... mohlo být hůř
Náčelník Holá Ruka: stačí hledat nebo nehledat.
Luna je měsíc, ale měsíc není luna. Pro mě kurzíva znamená - jinak. Tady je to povzdech. není samostatně, protože patří k celku.
Něco za něco - vyhnul jsem se heslovitosti, která se, mrcha, motá všude.
Otázky jsou celek bez pointy, jde o dosazení na základě "něčeho". Tento základ možná postrádám, ale takový by měl být.
asi
snad
Luna je měsíc, ale měsíc není luna. Pro mě kurzíva znamená - jinak. Tady je to povzdech. není samostatně, protože patří k celku.
Něco za něco - vyhnul jsem se heslovitosti, která se, mrcha, motá všude.
Otázky jsou celek bez pointy, jde o dosazení na základě "něčeho". Tento základ možná postrádám, ale takový by měl být.
asi
snad
až na pár záseků plyne pěkně. Taky jsem se toulal a pořád toulám. Nočním městem
West: nutíš je k přemýšlení nad českým jazykem, nikoliv textem. Jak jsem psal, čtenář hledá podstatu, tudíž jsem přemýšlení nezavrhl.
tahle je docela pěkná... v podstatě...Jako celek - beru, ale souhlasím i s ostatní, níže napsanou, kritikou. Tedy, chtělo by to upilovat rýmy. Srazit jim hrany
nauč se psát čárky, nebo budeš vypadat, jak troglodyta. Ajdalas to přesně vystihla, děláš z češtiny guláš. Čtenáře, který hledá podstatu, to nutí k zamyšlení a to kazí dojem z básně. Proto ji teď nehodnotím
Ty nejpoužívanější rýmy, použité tím nejpoužívanějším způsobem, v nejpoužívanějším tématu. Ale celek je pěkný, ono stačí jen málo ke změně a to je dobře.
Protože balet mi dává pocit nevědomosti, vůbec nevím. Ale piškot bych si dal
je dost těžkopádná. Dopis je klasickou verzí "zklamání", pro odlišení bylo možná dobré použít jinou formu nebo neotřelé rýmy. Hlavně ne všechny gramatické
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
LoveWillTearUsApart řekla o Mitzi :*My old friend.* Kavárna a kabaret.


