1436.gif
datum 01.04.2012
ying-yang 35, žena, Castelnau de Medoc
mailbox

komentáře uživatele komentáře uživatele :

všechny | k cizím dílům
přidáno 18.07.2013 - 12:46
komentářů9(6.)
V tomhle není rozdíl mezi mužem a ženou, je to stejné u obou pohlaví. Jednostranný pohled je pokrytectvím...
Ale nepíšu, že to děláš zrovna ty. Jen obecně.
přidáno 09.07.2013 - 03:49
komentářů8(1.)
A modelářky cvokyně,
topějí se ve víně.

o snech a heslech
přidáno 01.07.2013 - 22:06
komentářů18(17.)
Yana: ale houby
přidáno 01.07.2013 - 15:03
komentářů18(14.)
ráno zůstane vždycky ránem
a v úsvitu bledě malovaném,
procitne každý, já to znám,
přestože na noc přísahám,

že je jen má, tak ráno spím.
Možná se jednou nevzbudím
přidáno 01.07.2013 - 14:16
komentářů15(4.)
jsem pro, v otázce zavedení vojenské služby.
Dneska je to už ale problém, děcka tolik nejezdí na tábory, nejsou navyklé jiným věcem, než domov a facebook, dokážou si vyhledat a přečíst na internetu, jak je vojna zlá a zdraví škodlivá a horlivě to propagovat. Kdyby byla tato povinnost, většina rukujících by se pomyslně držela madla autobusu, a ječela nééé (a další ublížená gesta). Armáda má v dnešní době stále větší psychologické požadavky, bohužel by se to přeneslo i na tuto obdobu základní vojenské služby, myslím. Možná blábolím, ale tadlenctak tu v túto chvílu panímáju.
přidáno 01.07.2013 - 08:38
komentářů21(19.)
slnečnica: je to něco jako pole plné slunečnic, jenže tam figuruje réva vinná... prostě vinohrad :)
přidáno 27.06.2013 - 03:57
komentářů21(15.)
Homér: plavat možná ano, ale potápění je těžší. Bohužel nevím, jestli mě dokáže porazit rum nebo probiňáček, obojí tak perverzně láká...
přidáno 25.06.2013 - 01:34
komentářů21(4.)
ioreth: pro mě, jakožto pro autora, je nedokonalá, nepřipadá mi moc silná. Ale k přečtení jsem ji dal... co taky s poezií, když se s ní nedá topit, nenajíš se jí a ani tě neobejme :D
přidáno 25.06.2013 - 01:25
komentářů21(2.)
ioreth: oj, mě přijde morbidně nedokonalé, ale už je to dávno zabité, takže žádná změna nebude :D
přidáno 31.05.2013 - 00:28
komentářů3(3.)
Pro toho, kdo padne, je jedno, jestli padlo zároveň s ním deset tisíc vojáků nebo jen jeden človíček. Ví to? Neví. Umřel a neví nic, nechce poděkování, nechce lítost. On chtěl žít. Veškeré vzpomínání je hlavně pro mladou generaci, která nezná minulost, která neví, čeho se bát.
A když "vyhráli", tak se našlo určitě plno těch, co umírali a bylo jim to u zadku, protože v tu chvíli měl největší cenu jejich život. Moc ti toho neřeknu, protože jsem v těžké únavě... je to složitý.
přidáno 30.05.2013 - 02:20
komentářů9(5.)
Lékařka a Elektrotechnik mi přijdou docela nerytmické...politik je o něco povedenější. Šlo by to určitě lépe, ale potenciál to prostě má...
Celkem se mi líbí
přidáno 28.05.2013 - 00:48
komentářů13(10.)
pozor na přechodníky. Procházeje...
přidáno 19.05.2013 - 23:11
komentářů4(2.)
nemastné, neslané. Tohle tu bylo tisíckrát. Pro začátek dobrý
přidáno 06.04.2013 - 14:21
komentářů5(2.)
inkoust: chudáci drozdi...
přidáno 04.04.2013 - 00:29
komentářů11(3.)
zajímavá
přidáno 21.03.2013 - 23:53
komentářů3(1.)
když pominu to ostatní...opakují se ti tam slova, zkus je změnit.
přidáno 19.03.2013 - 22:55
komentářů4(3.)
asi souhl asím s miro slawek
přidáno 17.03.2013 - 15:23
komentářů7(6.)
vypadá "neučesaně". Obsah vyznívá jako třistašedesátý díl seriálu, jehož díly na sebe nenavazují.
To je můj dojem.
přidáno 17.03.2013 - 04:13
komentářů18(12.)
úžasné zorničky...
Pěkné, mám z toho chuť na portské... atakdále
přidáno 10.03.2013 - 21:21
komentářů14(14.)
oh, no.... není to dobré...
špatně volená slova, špatné přechodníky, špatné verše, rýmy.
Chce to něco kratšího, bez rýmů... třeba volný verš, může ti jít líp... nebo spravit tohle.
Tohle opravdu ne...
1|2|3|4|5|6|7|8|9|10|11|12|13|14|15 ... 18
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
Erien, potulný bard řekl o Severka :
Hvězda naděje.....její světlo neroste ani neslábne....Je neměnou skutečností. Její slova dokáží vnést světlo i do těch nejtemnějších chvil.....Velmi si vážím jejího přátelství E
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming