![]() |
komentáře uživatele :
Život je zlý, já to vím,vlastně ještě pořádně vědět nemůžu,je mi 16,ale tím spíš ty,je ti 12,určitě změníš názor,bud k lepšímu nebo k horšímu.Doufám že k tomu lepšímu.Protože je jedno jak je život zlý,ale záleží na tom,kdo ho zrovna žije.
ty brdo vsechno jsem od toho cekala,ale tohle ne,to teda koukám,zajímavé vcítění :D,dobré :)
to se mi líbí ,to je strašné, co se dneska děje :),na světě jsou samí zrádci :),kteří raní na těch nejbolavějších místech.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Severka řekla o black.heart :Má srdce, ve kterém kvetou černé kopretiny....omamně voní, zůstává svá...moc si vážím našeho přátelství květinko ;)


