![]() |
komentáře uživatele :
ach jo... na pozitivní koment je to moc osobní. chci zabít celý svět.
bože bože.... vosy na med. Je to nádherně napsané, až trochu žárlím
jak to dovedeš vyjádřit.
jak to dovedeš vyjádřit.
tys zvládla dávat ve výtvarce pozor? :D ale jinak úžasná, krásně plyne, čte se výborně... subjektivně za 1.
Zamila: ale hovno výhovorky. přestat počítat se zdá lehké, ale řekni mi, zvládla bys to? jako úplně?
Zamila: och ;) tvoje poezie má zase jiné přednosti. Se mnou například vždycky pohne :D
Zamila: myšlenka je hezká, ale zpracování se mi s odstupem času nelíbí...
casa.de.locos: to je zelenej med, z baudolína :D ten je sladkej jenom psychicky
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Aliwien řekla o ivkaja :Příjemná žena, se kterou jsem měla možnost setkat se i osobně. Nesporný talent v napsaných básních se nezapře. I když - básnění ve spojení s "nostalgikem" se mi rozhodně líbí víc a nemá chybu.


