![]() |
komentáře uživatele :
puero: ach, já umdlévám. a představ si, že jsem Zamilován. až po uši. a z té lásky plyne i můuj Nil.
casa.de.locos: Je jenom strašně archaická, protože Meče kardinála de Richelieu. Ale očividně si to někdo vyložil spíš ironicky, a proto je na mě naštvaný -_-
forma nádherná, obsah si vztahuju, i když bych pravděpodobně neměl... to je blbý... ale jinak se ti fakt povedla ;)
puero: Chápu tvou averzi, ba i sdílím. Ale v této básni má klima své důležité místo.
casa.de.locos: vidíš to? jak mám mít člověk trochu sebeúcty, když jeho vlastní rodič znevažuje jeho dílo...
casa.de.locos: kapku... měl jsem konečně dost nahromaděné inspirace, aby to vydalo aspoň na soupis významných orientačních bodů na mapě na cestě Nilu
Zamila: kategorie nemluví za nic ;) akorát říká, že se hrabu ve své vlastní duši a hledám si svou lidskost... cítím se jako قبل القفز
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Severka řekla o shane :Mé Sluníčko....které píše krásnou poezii...;) moc si tě Mirku vážím, i když jsme si v poslední době moc nepovídali...děkuji ti za podporu...za tvá vřelá slova...za tvé přátelství...


