![]() |
komentáře uživatele :
Singularis: Ten poslední verš spíš rika, že dam přednost básni před tou dívkou
Orionka: myslel jsem tehdy ty pohozené valentýnské pugéty. Ty zbytečně odříznuté, umírající růže
Zamila: chce to trochu jara a vzpomínek na dopisy... a píše se to samo
puero: jak to tak zpětně poslouchám tak se to jinak než delirium nazvat běda ani nedá
Orionka: skvěle řečeno. Co tím chtěl autor říct je otázka k ničemu. Správa otázka je - co cítil čtenář kdZ to četl
Orionka: spíš, že smutek není něco o co bych stál, ale verše umím psát jen z něj. ..
slnečnica: Orionka: když na tebe žádné srdce nečeká, věz, že nejlepší verše jsou vždy zlomeného člověka.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Dream řekla o Hunter :Častý melancholik a snad ještě větší snílek než jsem já. Držím mu palce ve všem, protože on je asi jeden z mála lidí, kdo si zaslouží svůj malý dokonalý svět a život. Snad se mu všechny sny jednoho dne vyplní a snad sám nad sebou nezlomí hůl - udělal by totiž nehoráznou hloupost.


