![]() |
komentáře uživatele :
Yana: děkuju :)) pořád ničí nejsem, to, že jsem tu nebyla, bylo spíš tím, že jsem měla takový horší než má horší období :)
Ayla: děkuji za upozornění :) a země Nezemě tam je, protože mi o ní opravdu sníme :))
Alex: S tou angličtinou počítám, já anglicky neumím a dávala jsem to ke kontrole jiné osobě, ale jelikož by to mělo být jako píseň, podle mě to strašně moc nevadí, protože většina anglických písní taky není správně sepsaná :) téma je stejné jako vždy, pak tedy nechápu :) ale děkuji za názor :)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Severka řekla o prostějanek :Janinka ;) skvělá kamarádka, básnířka, měsíček...mé černé svědomí...se kterým jsem zažila spoustu legrace...děkuji ti za to že jsi...;) šálilálilááááá....


