102.gif
datum 02.11.2007
ying-yang 77, žena, Plzeň
mailbox

komentáře uživatele komentáře uživatele :

všechny | k cizím dílům
přidáno 13.12.2007 - 11:39
komentářů5(1.)
Tohle vybízí k pokračování. Jinak je to dobře napsané, chválím.
přidáno 11.12.2007 - 19:07
komentářů3(1.)
Nikitu, jak ten začátek je velmi realistický a zajímavě popsaný, tak ten závěr včetně té stanovené diagnózy do reality moc nezapadá. Ale třeba to byl Tvůj záměr, kdo ví. Jinak je povídka dobře napsaná, i když smutné konce taky zrovna nemusím. Ale možná je to jen můj názor.
přidáno 11.12.2007 - 18:40
komentářů8(1.)
Tvoje fantazie je prostě bezbřehá. Ale tohle bych zařadila mezi bajky, kdyby tady taková možnost existovala. To závěrečné"poučení" si o to přímo říká.
přidáno 11.12.2007 - 13:02
komentářů9(3.)
Děkuji všem za slova chvály. Každý názor mne vždycky potěší a utvrdí v tom, že moje "literární tvoření" má nějaký smysl, když si najde svoje příznivce a čtenáře.
přidáno 08.12.2007 - 18:14
komentářů1(1.)
Krásně romanticky popsané. Líbilo se mi to. Přeji hodně inspirace do další práce.
přidáno 06.12.2007 - 15:51
komentářů10(4.)
Opravdu vtipné a nejen o vlcích, že? Přeji hodně dalších vtipných nápadů.
přidáno 05.12.2007 - 18:46
komentářů2(1.)
Tak ten první díl se Ti nepochybně podařil lépe ztvárnit a napsat. Tohle sice má krásný happy-end, ale je to málo čtivé. Nicméně hodně inspirace do další práce.
přidáno 05.12.2007 - 18:44
komentářů2(2.)
Souhlasím s Kitty, jde o zajímavý námět, který vybízí k pokračování.
přidáno 04.12.2007 - 16:23
komentářů6(3.)
Až na tu "šmouhu mé pomatené mysli", která se tam opakuje krátce za sebou dvakrát, je to dobře zpracované a vypadá to spíše na román, protože závěr napovídá, že bude další pokračování, nebo se pletu? Hodně inspirace do dalších nápadů!
přidáno 04.12.2007 - 16:14
komentářů5(5.)
Souhlasím s poslední komentující. Je to spíše úvod, teď si půjdu přečíst pokračování.
přidáno 04.12.2007 - 15:56
komentářů9(6.)
Milá Mitzi, ono je to opravdu ze života. Moje příběhy vždy vycházejí z reality a to, co je tam autorkou přidáno, aby to bylo čtivější, je jen menší procento. Nicméně díky za Tvoji chválu, potěší každého autora.
přidáno 02.12.2007 - 18:47
komentářů3(3.)
Poetické, líbilo se mi to.
přidáno 02.12.2007 - 17:55
komentářů4(4.)
Souhlas s předchozími komentujícími, partneři si musí být rovni, aby soužití bylo co nejkrásnější. Jinak je to ale napsané srdcem, takže chválím, jen nevím, jestli je to opravdu povídka. Spíš zpověď, z části úvaha, jak už napsal jeden z předchozích komentujících. Hodně inspirace do další práce.
přidáno 02.12.2007 - 10:49
komentářů5(2.)
Po přečtení mi to s ohledem na ten závěr připadá spíše jako úvaha než povídka. Nicméně přeji hodně inspirace do další práce a hodnocení tentokrát vynechávám, právě s ohledem na ten pro mne dost nevyjasněný formát, kam s tím příběhem.
přidáno 02.12.2007 - 10:27
komentářů3(3.)
Tak po přečtení tohohle Tvého příběhu ze života si myslím, že částečně sis ho zkritizovala sama v anotaci. Jen to, že by šlo o povídku nějak zvlášť krátkou, to mi nepřijde. Ale useknuté to rozhodně je a v dalším souhlasím s Kitty. Je to málo čtivé a ty překlepy to rozhodně kazí ještě víc. Pro tentokrát volím hodnocení "dobré", což je podle mě šedesát procent a za upřímnost se nezlob. Taková už jsem já.
přidáno 28.11.2007 - 10:04
komentářů4(3.)
Dobře popsané. Ale protože nejsem příznivcem Harryho Pottera, tak je mi to trošku cizí. Proto tentokrát nebudu hodnotit, ale i nadále Ti držím palce do další tvorby.
přidáno 27.11.2007 - 17:39
komentářů3(2.)
Souhlasím s Kitty, že jde o zajímavý námět, i když povídky tohoto typu nepatří k mým nejoblíbenějším. Ale dokázalo mě to zaujmout.
přidáno 27.11.2007 - 17:28
komentářů1(1.)
I když horory nejsou mým šálkem čaje, musím uznat, že pozornost čtenáře si svým stylem nepochybně dokážeš udržet a to je pro literární tvorbu opravdu důležité. Máš talent a pěstuj ho dál, třeba psaním na tomto serveru, určitě ti to prospěje. Hodně inspirace do další práce.
přidáno 27.11.2007 - 17:23
komentářů3(2.)
Dobře vyjádřené pocity. Ale chtělo by to trochu rozvést, aby bylo zřejmé, co se vlastně stalo.
přidáno 27.11.2007 - 17:08
komentářů6(3.)
Souhlasím s Kitty, i mě to pobavilo, živě si situaci dokážu představit. Jen bych ubrala na množství otazníků a vykřičníků, protože to v textu nevypadá dobře. Ale zase je to jen můj názor.
1 ... 22|23|24|25|26|27|28|29|30|31|32|33|34|35|36
» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
NoWiš řekl o dvakredencedekadence :
Jednou mi hasila obličej, když jsem se popálil. Dodnes mi tam nerostou vousy. Prý to pak chutnalo jako karamel. Jednou mě popálila. Rusalka bez rybníčku, bolavá duše, námět na mý nejkrásnější básně. Kupodivu pořád šťastná, i když byste to do ní neřekli. Bolavá a šťastná. Jako odřený koleno v létě. Mám tě rád. Koleno, poleno.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming