102.gif
datum 02.11.2007
ying-yang 77, žena, Plzeň
mailbox

komentáře uživatele komentáře uživatele :

všechny | k cizím dílům
přidáno 01.02.2008 - 08:30
komentářů10(5.)
Jemné, něžné, jako vždy.
přidáno 31.01.2008 - 19:43
komentářů14(4.)
Ten song se opravdu nikdy neobehraje. Hezky napsané, líbilo se mi to.
přidáno 31.01.2008 - 12:42
komentářů6(1.)
Smutné, ale dobře vystižené. Umíš!
přidáno 30.01.2008 - 12:47
komentářů6(3.)
Víra - ta zázraky dělá, s tím nelze než souhlasit!
přidáno 30.01.2008 - 10:45
komentářů10(6.)
Kdyby si tu správnou atmosféru člověk mohl zvolit, byla by to nádhera. Krásné zpracování i námět, líbilo se mi to, díky.
přidáno 30.01.2008 - 07:28
komentářů7(3.)
Zase jedno z Tvých pohlazení na duši, díky.
přidáno 29.01.2008 - 19:36
komentářů22(19.)
Hudba je velký lék, s tím lze jen souhlasit. Nepochybně může přispět i ke krásnému vztahu dvou blízkých lidí.
přidáno 29.01.2008 - 19:26
komentářů4(1.)
Ne každý dokáže unést tíhu osudu, ale pokud to není jen Tvoje fantazie,tak věř,že život vždycky stojí za to i přes trable, které některým jedincům naděluje v hojné míře. Ale povídka se mi líbila.
přidáno 29.01.2008 - 19:22
komentářů11(6.)
stručné, ale výstižné. Souhlas s prostějánkem.
přidáno 29.01.2008 - 19:14
komentářů7(5.)
Drsné, ale tvrdá realita. Takový je už život (někdy). Dobře vystižené, líbilo se mi to. Jen tak dál.
přidáno 29.01.2008 - 19:01
komentářů3(2.)
Důvěra se těžko získává ale lehce ztrácí. Ale záleží hlavně na tom, kdo důvěru ztratil, aby si ji zase dokázal získat. A to není nikdy jednoduché. Ale Tvůj námět zaujal, rozhodně v psaní pokračuj.
přidáno 29.01.2008 - 18:47
komentářů4(1.)
Zajímavý pohled na jeden lidský život a zajímavá úvaha. Jen té anotaci nějak moc nerozumím, ale jinak dobré.
přidáno 29.01.2008 - 07:28
komentářů2(1.)
Dobře napsané. Jen pozor na pravopis.
přidáno 29.01.2008 - 07:18
komentářů7(3.)
To je hluboká pravda. Věříme všichni, jen každý v něco jiného. Dobře jsi vyjádřila své pocity.
přidáno 28.01.2008 - 17:29
komentářů3(1.)
Krásně romantický sen, který může být i realitou.. Zaujalo mě to snad i proto,že dnes mám také narozeniny... Přeji hodně inspirace do další práce.
přidáno 28.01.2008 - 16:37
komentářů3(2.)
A pokračování už nebude? To by byla škoda - přece to musí nějak, pokud možno dobře - taky skončit, ne?
přidáno 28.01.2008 - 16:26
komentářů7(2.)
Tak nevím. Já jsem si to přečetla dvakrát a stále se v tom nějak ztrácím. Námět dobrý, ale podle mého by to chtělo trošku probrat, doplnit oddělenou přímou řečí, aby to bylo čtivější. Ale třeba je to jen můj názor.
přidáno 28.01.2008 - 11:03
komentářů16(2.)
Bez komentáře.
přidáno 27.01.2008 - 20:26
komentářů2(2.)
Krutý příběh, dobře zpracovaný.
přidáno 27.01.2008 - 20:01
komentářů4(2.)
Ne každá touha dojde svého naplnění. Ale kdo ví...
1 ... 22|23|24|25|26|27|28|29|30|31|32|33|34|35|36
» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
NoWiš řekl o dvakredencedekadence :
Jednou mi hasila obličej, když jsem se popálil. Dodnes mi tam nerostou vousy. Prý to pak chutnalo jako karamel. Jednou mě popálila. Rusalka bez rybníčku, bolavá duše, námět na mý nejkrásnější básně. Kupodivu pořád šťastná, i když byste to do ní neřekli. Bolavá a šťastná. Jako odřený koleno v létě. Mám tě rád. Koleno, poleno.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming