...k tomu snad ani není co dodat :-)
přidáno 19.05.2010
hodnoceno 0
čteno 1579(12)
posláno 0
Kdykoliv říkáš NE, myslíš ANO.

Proč tu s tebou stojím na zemi?
Jsi provazem pro klečící?
Byli jsme si souzeni?

Myslíš NE a říkáš ANO.

Kde máš sakra svoje věci!
Je to do očí bijící!
Zády, mlčky, v posteli?!

Tvé ANO i NE srší ti z hlavy.

Před zavřené dveře padá prach.
Černobílá fotka. Gumoví medvídci. Parfém. Podpatek. Přeteklé těstoviny.
Stopka bílého příkoří. Láska i vrah.
Jsme tu s přáteli.
Stále toužící.

Ještě nikdo nekomentoval.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Rozpačitá : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Prosluněná blond
Předchozí dílo autora : Už jsem doma

» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
FallenAngel řekl o Ed.HaNy :
Tak jsem neměl pravdu no, nenapsal jsem ti nic sem, ačkoliv jsem si to myslel hele.) Vlastně už můžu říct, že víš všechno, co bych o tobě řekl, ale přece jen jsi mi neskutečně nesčetněkrát pomohla a ani nevíš jak moc mi to pomohlo, a jak jsi mi teď pomohla a vlastně, dyť přece víš všechno. Píšeš skvělou poezii a jsi dívka s nejkrásnějším úsměvem, co znám a jsi též dívka s největším a nejcitlivějším srdcem. :) Derrick)) [various wishmoments))]
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming