|
|
vidím tě, jako by sme byli opět spolu
jak pili by jsme ty naše kávy
s zeleným logem a vůní dálky.
Stromek už hoří a smažíme na něm kapra
cukroví došlo, došla i sláva
odešla s životem
co zbylo nám je schon
svobodě ruka mává
janom tak samovolně
jako lesk na koruně
bez citu
vánoce - svátky soucitu
nad ztracenou existencí
jak pili by jsme ty naše kávy
s zeleným logem a vůní dálky.
Stromek už hoří a smažíme na něm kapra
cukroví došlo, došla i sláva
odešla s životem
co zbylo nám je schon
svobodě ruka mává
janom tak samovolně
jako lesk na koruně
bez citu
vánoce - svátky soucitu
nad ztracenou existencí
Bychom, bychom, bychom! To jediný mi znělo v hlavě při čtení, jinak prázdno... Bez dojmu.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
vánoční tématika po mém : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : improvizace
Předchozí dílo autora : myšlenky studenta
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Adrianne Nesser řekla o Sokolička :děkuju ti za to, žes mě hned neodsoudila a i přes ty /hádky/ sis ke mně našla cestu. i já k tobě.vážim si tvejch komentářů. seš faájn Marcelo..;-)

