přidáno 22.12.2009
hodnoceno 2
čteno 1769(10)
posláno 0
vidím tě, jako by sme byli opět spolu
jak pili by jsme ty naše kávy
s zeleným logem a vůní dálky.
Stromek už hoří a smažíme na něm kapra
cukroví došlo, došla i sláva
odešla s životem
co zbylo nám je schon
svobodě ruka mává
janom tak samovolně
jako lesk na koruně
bez citu
vánoce - svátky soucitu
nad ztracenou existencí
přidáno 25.12.2009 - 18:31
Bychom, bychom, bychom! To jediný mi znělo v hlavě při čtení, jinak prázdno... Bez dojmu.
přidáno 22.12.2009 - 20:06
"Stromek už hoří a smažíme na něm kapra" je skvěle postavenej verš!

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
vánoční tématika po mém : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : improvizace
Předchozí dílo autora : myšlenky studenta

» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
Adrianne Nesser řekla o Sokolička :
děkuju ti za to, žes mě hned neodsoudila a i přes ty /hádky/ sis ke mně našla cestu. i já k tobě.vážim si tvejch komentářů. seš faájn Marcelo..;-)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming