|
|
Už to končí,
přátelé se loučí,
slzy smutku tečou z tváří,
všechny listy v kalendáři,
vzal čas,
a kam zavane nás?
Snad sejdem se jednou u dobrého moku,
a povíme si kdo kolik ušel kroků,
zasmějem se prvním dnům,
svým dětským láskám a marným snům.
Však ještě není konec dní,
tak pijme než se rozední,
a pak nastane loučení,
tak já pádím vážení.
přátelé se loučí,
slzy smutku tečou z tváří,
všechny listy v kalendáři,
vzal čas,
a kam zavane nás?
Snad sejdem se jednou u dobrého moku,
a povíme si kdo kolik ušel kroků,
zasmějem se prvním dnům,
svým dětským láskám a marným snům.
Však ještě není konec dní,
tak pijme než se rozední,
a pak nastane loučení,
tak já pádím vážení.
Ještě nikdo nekomentoval.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Poslední chvíle : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Kdo ví
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
veronika řekla o Liss Durman :liss..rozumime si, vzdycky se ti snazim komentem neco sdelit, ale asi ne vzdycky se mi to podari..co bych ti chtela rict je to, ze sem rada, ze te znam-neznam a jestli si v ty plzni, tak se koukej nekdy ozvat...:)...libi se mi, jak si uprimna a stojis si za tim svym..

