|
*-*
|
Zůstaňme lásko v sobě zapleteni,
jsem plná touhy a nechci už nic měnit,
nechci se vrátit k tomu co tu „bylo“
prožívám „teď“ a je mi tolik milo.
Znamení lásky a znamení minulosti,
nic o ní nevím a snívám o volnosti,
znak mojí lásky vypaluji dlaní na zádech,
a naše tajemství zůstává v těchto zdech.
Stačil jen jeden den a srdce láskou přetéká,
cítím ji v kostech a na prsty ji navlékám,
jen na Tvých zádech znak mé lásky zůstal,
a moje rty se pálí o Tvá horká ústa.
jsem plná touhy a nechci už nic měnit,
nechci se vrátit k tomu co tu „bylo“
prožívám „teď“ a je mi tolik milo.
Znamení lásky a znamení minulosti,
nic o ní nevím a snívám o volnosti,
znak mojí lásky vypaluji dlaní na zádech,
a naše tajemství zůstává v těchto zdech.
Stačil jen jeden den a srdce láskou přetéká,
cítím ji v kostech a na prsty ji navlékám,
jen na Tvých zádech znak mé lásky zůstal,
a moje rty se pálí o Tvá horká ústa.
Ještě nikdo nekomentoval.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Chvíle : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Můj básník
Předchozí dílo autora : Život
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
veronika řekla o Delivery :teress..osobnost..vis, ze laska je ten smysl..vis, co si mas myslet a vis toho hodne..ses silna..vidim te s cigaretou, hustejma vlasama..andel..stojis sama za sebou..toho si cenim..!!

