...
přidáno 07.01.2009
hodnoceno 1
čteno 1493(10)
posláno 0
I když se tobě zdá
má duše hříšná,
nejsem ta, co hned rozdává,
jsem trochu pyšná :)))


Mé sny a touhy daleko mají k realitě,
schovám je do rýmů a nerozhazuji sítě.

V jedné jsem chycená, nechci z ní ven,
zatím jen vyčkávám a sním krásný sen.
přidáno 11.02.2009 - 19:26
Ta první sloka je výmluvná a celkově je to pěkně roztomilý...mávám vzdušným zámkům na pozdrav...:)

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Jen zdání : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Klíč
Předchozí dílo autora : říkáš mi

» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
Severka řekla o Lizzzie :
Malá zářivá slunečnice, která píše duhovou poezii...která ráda tancuje v dešti...a po kapsách schovává lízátka a bublifuk...;) ;) ;)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming