přidáno 25.03.2021
hodnoceno 2
čteno 943(8)
posláno 0
Ve vlastní hlouposti
koupu se.
A slzy hořkosti polykám
do sebe.
Že dávno v myšlenkách na větvi houpu se.
A jedním pohybem
pouštím se do nebe.
A Friedrich napsal mi,
že Bůh je mrtev.
Že prý mě opustil?
Tak hledám větev.
přidáno 20.07.2021 - 14:16
Ach jak chápu...
přidáno 26.03.2021 - 05:26
Snad nebude tak zle. Friedrich Nietzsche?

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Na větvi : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Pro ten pocit
Předchozí dílo autora : Princ (Aperol poezie)

» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
Yana řekla o kmotrov :
Jeho nadšení pro věc je tak nakažlivé, jeho projev je tak moudrý a tak plný života, že jsem hrdá na to, že znám kmotrova a že jsme si blízcí, je to pro mě pocta, znám kmotrova- tak zatichlého a tak hlasitého, plného inspirace a bohémského ducha, jo, a je strašně milé když se z něčeho raduje a směje se
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming