přidáno 12.02.2008
hodnoceno 2
čteno 1688(15)
posláno 0
V marném snění
znovu hledat
náš společný ráj
dotýkat se dlaní
létat světem na okraj

V marném snění
nebýt zamčený
svou bezmocí
cítit volnost srdce
volně dýchat do nocí

V marném snění
zas usmívat se
do Tvých něžností
chránit štěstí
absolutní věrností
přidáno 13.02.2008 - 10:41
tvá jemná poezie je moc krásná;)
přidáno 12.02.2008 - 17:12
thank you monsignore

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Goodnight : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Za mlhou
Předchozí dílo autora : Když

» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
Dívka v modrém řekla o milancholik :
je v mém srdci ať už s ním, či bdím... pořád nevím, kde se stala ta úplně největší a nejposlednější chyba.. Ale asi o tom život je.. ach ty texty ach ty melodie... při tech vážně srdce prudce bije...
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming