|
|
Nohy mě zas k tobě vedou,
vždyť lásko víš..., prostě...,
chtěl bych být s TEBOU.
Ba chtěl bych víc...,
ach jak jen to říct...?
V té odpolední době,
snad nehodí se to, přesto, lásko...
já chtěl bych být v TOBĚ.
vždyť lásko víš..., prostě...,
chtěl bych být s TEBOU.
Ba chtěl bych víc...,
ach jak jen to říct...?
V té odpolední době,
snad nehodí se to, přesto, lásko...
já chtěl bych být v TOBĚ.
Vždyť ty víš : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Kdo
Předchozí dílo autora : Mamince
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
casa.de.locos řekl o Yana :dívá se zhluboka a do hloubky

