|
|
Poslední cigareta v krabičce
a noc stále ještě dlouhá,
sedím na staré stoličce
jen já a moře stínů co kolem bloumá.
Dopřeji si pořádný doušek vína
a hned je mi veseleji na duši,
po troše červeného se na starosti rychle zapomíná
a pak tě už nic neruší.
a noc stále ještě dlouhá,
sedím na staré stoličce
jen já a moře stínů co kolem bloumá.
Dopřeji si pořádný doušek vína
a hned je mi veseleji na duši,
po troše červeného se na starosti rychle zapomíná
a pak tě už nic neruší.
Zamila
Pěkně napsaná :-)
Zapomíná se rychle pravda, ale to procitnutí. Ale na chvíli ty stíny zmizí. Neni to špatný.
Devils_PIMP
Cíga a víno v 16? No začínáte brzy děcka -Ale fakt je že alkohol je metla lidstva - ale zametat se musi...
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Nočenka : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Stratocumulus pugnare
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Máta řekla o Amelie M. :Fascinuje mě její humor a nadhled, do kterého dokáže zabalit životní moudrost a když je potřeba, okořenit ho i špetkou hořkosti. Umí mě rozesmát i rozplakat a to se povede málokomu. Krom toho je nesmírně milá čtenářka a velká podpora. Díky!

