|
|
Nekouřím dýmky
nepiji čaj
nesedím na turka
*nejde to
bublavé zvuky
voňavým tichem
v oblacích dýmu
*ovocně nesou se
mámivé tóny vinou se
na perských kobercích
s břišními tanci
*baculek
všechno to šuškání
v příšeří čajovny
bez vzruchu
*nemusím
miluju pivo
cinkání sklenic
a kecy hospodské
*o vesmíru
normální cigáro
smradlavé záchodky
uzená kolena
*s křenem a hořčicí
opilé štamgasty
pupkaté hospodské
s toulavým pobudou
*v parku se vyčurám
rád se tam zastavím
pokecám o ničem
zaplněn spokojen probuzen
*do rána kyselých okurek
nepiji čaj
nesedím na turka
*nejde to
bublavé zvuky
voňavým tichem
v oblacích dýmu
*ovocně nesou se
mámivé tóny vinou se
na perských kobercích
s břišními tanci
*baculek
všechno to šuškání
v příšeří čajovny
bez vzruchu
*nemusím
miluju pivo
cinkání sklenic
a kecy hospodské
*o vesmíru
normální cigáro
smradlavé záchodky
uzená kolena
*s křenem a hořčicí
opilé štamgasty
pupkaté hospodské
s toulavým pobudou
*v parku se vyčurám
rád se tam zastavím
pokecám o ničem
zaplněn spokojen probuzen
*do rána kyselých okurek
Ach ty naše hospody
kde těžké krýgly s uchem
si žijou času navzdory
svým oprýskaným duchem
(hmm.. asi si odskočím)
kde těžké krýgly s uchem
si žijou času navzdory
svým oprýskaným duchem
(hmm.. asi si odskočím)
Devils_PIMP: to je hezké ... jo dlouho jsem tu nebyl. To víš jdyž není čas a nálada..... ale teď jsem zase tu:-))
D_P
Zvláštní zpracování ale jiste ne spatne - dlouho jsi nas nenavštívil - tak vítej zpět :) - hezke
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
ČAJOVNA : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : VETERÁN
Předchozí dílo autora : ZIMNÍ ("Tak málo")
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
shane řekl o Amelie M. :Drsná holka s něžnou duší, jejíž dílka čtu si rád, rozpláče, též touhou vzruší, dovede i rozesmát... ♥Prima človíček, který ví, co život obnáší a bere jej tak, jak přichází! Může mne jen těšit, že právě díky kdesi sdílenému odkazu na moji báseň "Když život nedá se už žít" zavítala mezi nás! Již mnohokrát mne inspirovala k zamyšlení nad věcmi, které mne doposud míjely a jindy ve mně probudila touhu k veršohraní! Jsem rád, že jsem ji poznal, je takovým milým oživením nejen tohoto portálku...:-)))

