Je to jen malý úryvek ale budu podle reakcí pokračovat na dalším pokračování. David
přidáno 29.07.2011
hodnoceno 4
čteno 907(6)
posláno 0
Choretus a vlci
Z mlhy která by se dala krájet jako čerstvý sýr se znenadání objevili dva nejasné obrysy. Na dálku to byly jen matné a nic neříkající objekty. Choretus pevně uchopil svůj runový meč,který mu kdysi předal jeho vlastní otec těsně předtím než zemřel rukou jeho úhlavního nepřítele Markuse. Nyní ale měl sám větší starosti s pomalu se přiblížejícími objekty které díky silnému větru a sněhovým vločkám které dosedali na jeho tvář jako velmi ostré šipky,měl velice špatně rozhozenou koncentraci své síly a musel se spoléhat sám na své instinkty. Ty dva objekty od něho nebyly snad ani už pět sáhů daleko,tak Choretus se snažil zaostřit svůj zrak na jeden z obrysů. Obrys byl podle Choretuse na čtyřech nohou a mírně shrbený,velký jako dospělý člověk ve středních letech. V tom jeden z obrysů se odrazil a skočil směrem k Choretusovi,byl ale připravený a jeho instinkty ho nezradili,přesným sekem svého runového meče a správnou kouzelnou formulí se prostranství prozářilo světle smaragdovým světlem a obrys padl k Choretusovým nohám o dvou částech. Druhý obrys vyděšeně zavyl a zbrkle se dal na ústup. Choretus se sklonil a opřel o svůj meč aby se podíval proti čemu to vůbec čelil. Na zemi ležel velký sněhobílý vlk,měl hutnou srst,tělo samý sval,teď už tělo leželo jen bezvládně a opodál hlava tohoto majestátného zvířete. Choretus si položil svou pravou ruku na srdce a pronesl jen krátkou modlitbu nad smrtí tohoto zvířete. Poté vstal a zasunul zpět svůj meč do pochvy zdobené runami na svých zádech. Rozhodl se že nesmí nadále otálet a vydat se na cestu aby dokázal pomstít svého otce….
přidáno 05.08.2011 - 00:55
Vyccinka: Moc ti děkuji za podporu :) Jsem rád že se ti to líbí :) Už pracuji na dalším díle :)
přidáno 03.08.2011 - 22:04
Mě se to líbí :) je to hezky napsané, jen tak dál...přeji hodně štěstí a inspirace v psaní :)
přidáno 29.07.2011 - 16:30
Helee: Díky moc za upozornění,jsem začátečník tak se mám stále co učit :) Ale chápu něco tam je mockrát za sebou a ta gramatika taky. Ale moc děkuji za kritiku aspoň vím čeho se mám v příští povídce vyvarovat.
přidáno 29.07.2011 - 16:01
Z mlhy která by se dala krájet... :D Celou dobu jsem viděla Rákosníčka s kuchyňskou kudlou.. Promiň. :D Ale jinak se mi to moc líbí. Fantasy zrovna nemusím, ale tohle je hezký, až na pár trochu hloupých obratů jako "přiblížejícími objekty." Rozhodně bych použila slovo "přibližující se" a objekty bych nahradila jiným slovem, ať se pořád neopakuješ. Stejně tak slovo "obrys" a mimochodem, vločka je rodu ženského, takže pozor na gramatiku. Máš se co učit, ale fantazie pracuje velmi dobře.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Choretus a vlci : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Ragnar

»jméno
»heslo
registrace
» autoři online
Mlčeti Zlato
» narozeniny
Kaimu [13], Bambule [13], skrattka [13], adusa [13], Jaroslav Morava [12], Jokynka [12], klučé [9], DoPaPl [6], Tzina [4]
» řekli o sobě
Lizzzie řekla o Severka :
jedna z nejcitlivějších básnířek, ketré kdy tento server poznal:)...vížím si toho, že ji znám...i osobně...slunečnice!!!:)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C


Tapety na plochu ¬


Wallpapers

WallpapersNajlepsie online hry

Najlepsie hry recenzia

Studio Handi

Oficiální webové stránky autorského studia handicapovaných umělců, stu

MacBook Pro

Na novém MacBooku vám půjde skládání básní pěkně od ruky.

Ostružina

Zábavný blog plný fotek nejen o bydlení, dekoracích, zahradě.

© 2007 - 2021 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku