...---...---...---
přidáno 12.10.2010
hodnoceno 5
čteno 1878(25)
posláno 0
Chybíš i pálíš zároveň
Nejde vystát trýzeň myšlenek
Kráčíme každý sólo
Jen přání zná směr

Jed rozpouští se v karafě
Možná se racek bude smát
Kámen je posel zatrpklosti
Jdu dál se zrnkem z pouště

Asi se otáčíš za sluncem
Vlaštovek hejno odlétá
Přichází prastará teta
Je poločas rozpakú...

ikonka sbírka Ze sbírky: Krásný ztráty
přidáno 16.10.2010 - 18:31
....krásný...
přidáno 13.10.2010 - 20:34
díky.. :-) vám..
přidáno 13.10.2010 - 11:44
spousta svěžích řádků, i když je smutná tak je pěkná, fakt se mi hodně líbí
přidáno 12.10.2010 - 23:40
Mě tam rytmus nechybí, je to psáno volněji...to na tom kouzlo pro mě, neubírá
přidáno 12.10.2010 - 16:24
Zajímavý verše a slovní spojení, ale chybí mi u toho tak nějak rytmus...Ještě taková drobnost - u "rozpaků" se píše ů s kroužkem.

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
smutná... : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Kdo ví...
Předchozí dílo autora : knock out

» nováčci
Ramona
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
Adrianne Nesser řekla o Liss Durman :
Eliss! nejhodnejsi clovek, kterej kdy chodil do nasi tridy! preju ti stesti liss. a ty ho tam uricte najdes! drzim ti palce, at ses co nejlepsi!! mej se krasne!..budes u nas chybet!
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming