Už je mi jasný co chci... a vím co nechci... teď stačí, aby si to ujasnili i ti ostatní... ne? :)
přidáno 22.08.2010
hodnoceno 1
čteno 1456(12)
posláno 0
S ubývajícím světem
a s přibývajícími znamínky
-už chybí jen jedno
do dalšího souhvězdí

tak strašidelně spolu
zatím klid
        -jsme každý sám-
já s miliony otázek

a ty
        -s filozofickými
        žvásty

odpovědi bývají
jednoznačný



--miláčku--
přidáno 28.08.2010 - 16:53
firstacka
Tak tohle mi mluví z duše ;)

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
S ubývajícím světem... : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Nezapomeň na úsměv
Předchozí dílo autora : Vždycky už jen s úsměvem...

» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]
» řekli o sobě
veronika řekla o Delivery :
teress..osobnost..vis, ze laska je ten smysl..vis, co si mas myslet a vis toho hodne..ses silna..vidim te s cigaretou, hustejma vlasama..andel..stojis sama za sebou..toho si cenim..!!
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming