|
Už je mi jasný co chci... a vím co nechci... teď stačí, aby si to ujasnili i ti ostatní... ne? :)
|
S ubývajícím světem
a s přibývajícími znamínky
-už chybí jen jedno
do dalšího souhvězdí
tak strašidelně spolu
zatím klid
-jsme každý sám-
já s miliony otázek
a ty
-s filozofickými
žvásty
odpovědi bývají
jednoznačný
--miláčku--
a s přibývajícími znamínky
-už chybí jen jedno
do dalšího souhvězdí
tak strašidelně spolu
zatím klid
-jsme každý sám-
já s miliony otázek
a ty
-s filozofickými
žvásty
odpovědi bývají
jednoznačný
--miláčku--
firstacka
Tak tohle mi mluví z duše ;)
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
S ubývajícím světem... : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Nezapomeň na úsměv
Předchozí dílo autora : Vždycky už jen s úsměvem...
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
veronika řekla o Delivery :teress..osobnost..vis, ze laska je ten smysl..vis, co si mas myslet a vis toho hodne..ses silna..vidim te s cigaretou, hustejma vlasama..andel..stojis sama za sebou..toho si cenim..!!

