|
|
Nechal jsem mou starou báseň
Jarní
zhudebnit.
AI. Jen tak. Zkouška sirén.
"Jak zkůšaš? Tož co zkůšaš? On to zkůša, jestli to funguje. Tož jsi blbý nebo co?"
Jarní
zhudebnit.
AI. Jen tak. Zkouška sirén.
"Jak zkůšaš? Tož co zkůšaš? On to zkůša, jestli to funguje. Tož jsi blbý nebo co?"
Jiná verze - epic bedroom pop ;)
https://app.suno.ai/song/1d79b376-21de-4548-9f7a-1a9dd7df8179
https://app.suno.ai/song/1d79b376-21de-4548-9f7a-1a9dd7df8179
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Jarní song : trvalý odkaz
Následující deník autora : Podcast - experiment
Předchozí deník autora : Vyhulte repráky na max a vytopte sousedy
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
prostějanek řekla o Lizzzie :Hvězdy jsou jak slunečnice nad Brnem... nebo jak to bylo? :) super básnířka :)..... její básně mě vždy chytnou a nepustí... protože je z nich cítit úžasná člověčina :) a nejen ta :) ... a Brno je další plus :)


