přidáno 25.03.2024
komentářů2
čteno510(7)


Nechal jsem mou starou báseň
Jarní
zhudebnit.

AI. Jen tak. Zkouška sirén.

"Jak zkůšaš? Tož co zkůšaš? On to zkůša, jestli to funguje. Tož jsi blbý nebo co?"
přidáno 26.03.2024 - 05:46
LUKiO: dost dobrá, krásný rytmus jarní. I bych si zatančila. Děkuji.
přidáno 25.03.2024 - 21:01

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Jarní song : trvalý odkaz

Následující deník autora : Podcast - experiment
Předchozí deník autora : Vyhulte repráky na max a vytopte sousedy

» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
prostějanek řekla o Lizzzie :
Hvězdy jsou jak slunečnice nad Brnem... nebo jak to bylo? :) super básnířka :)..... její básně mě vždy chytnou a nepustí... protože je z nich cítit úžasná člověčina :) a nejen ta :) ... a Brno je další plus :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming