|
Budu rád za jakoukoliv radu, připomínku, hodnocení, kritiku,...Jakožto začátečníkovi se mi to hodí.
|
|
Jakékoliv připomínky ať už kladné či záporné jsou vítané. Název je nic moc, neumím vymýšlet názvy, ale nějaký je třeba.
|
|
Složil jsem to v podstatě při procházce rozkopaným chodníkem podél staveniště...jakýkoliv názor uvítám. S volným veršem nemám moc zkušeností.
|
|
Nevím co si o tom myslet (tradičně). Jakýkoliv názor ocením.
|
|
Se sněhem přišla inspirace :D
|
|
Opět něco ze starší tvorby (staré cca 3 měsíce). Za jakýkoliv názor budu rád.
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Bombardeta [16], Veronica176 [16], anisek989 [15], Marrio [15], Melkor [12], wojta [4], Franni1828Cz [1]» řekli o sobě
ScarLiam řekl o Mája S. :Zdá se být milá neznám ji Zdá se být krásna mnou neviděna nikdy Stydlivá ... Usuzuji z vykání Stále čtu díla její Neustále zde žije Dále se mění Vidím v ní umělce Její um nikdy nevypění.

