![]() |
Takže, co bych vám o sobě asi tak prozradila?:) Jsem malý citově založený trpaslík, který se ničeho nebojí (pokud nejde o vyhrožování a ubližování).
Láska..nejkrásnější a nejbolavější cit:(
Všechno šlo do háje. Kdysi jsem byla nejšťastnější človíček, teď je ze mě jen pouhá hromádka neštěstí:(
Láska..nejkrásnější a nejbolavější cit:(
Všechno šlo do háje. Kdysi jsem byla nejšťastnější človíček, teď je ze mě jen pouhá hromádka neštěstí:(

» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
Hunter řekl o Pampeliška13 :Básnířka, která na svůj věk má obrovský talent, a jejíž básně o lásce mi v ní zase vrátily víru. :-)


