![]() |
Miluju život takový jaký je. Pokud ho mohu sobě a svým blízkým udělat o něco barevnější, veselejší, sladší a snesitelnější je to největší radost, kterou znám.
Píšu od svých 14ti let a básně jsou pro mne jednou z forem, jak vyjádřit své pocity, nálady a myšlenky. Bez psaní by mi bylo smutno a prázdno.
Relativita všeho kolem mne mě zároveň uklidňuje, ale stále i udivuje.
Píšu od svých 14ti let a básně jsou pro mne jednou z forem, jak vyjádřit své pocity, nálady a myšlenky. Bez psaní by mi bylo smutno a prázdno.
Relativita všeho kolem mne mě zároveň uklidňuje, ale stále i udivuje.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
DDD řekl o loner :vážím si lonera. Je mi sympatický jeho jasný názor a vystupování, které má styl :-)


