![]() |
Dlouhodobě jsem pracovala ve státní správě, mezi mé záliby patří především občasné pokusy napsat nějaku povídku, vycházející především z praxe a doplněnou vlastní fantazií. Vyšly mi dvě knihy povídek ze života, vycházejících z příběhů z praxe pod názvy Napsáno životem a jiné povídky a Kličkovaná mezi paragrafy. V současnosti si již užívám zaslouženého důchodu a pilně pracuji na další knize.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Nikytu řekla o Tom Cortés :Pan Textař, a taky skladatel a zpěvák. Je znát, že je z oboru a umí. Píše velmi dobře a nápaditě. I jeho písně jsou dobré. Rozhodně stojí za pozornost. Doporučuji. ;-)


