Novinky


[23.06.2012]

Komentáře v soutěžních dílech + chat

Opět zde máme pár drobných úprav:
1. Jakmile skončí soutěž a je znám vítěz, probíhá další komentování děl stejně jako klasická díla, tj. pokud má autor díla nastaveno v nastavení "Posílat komentáře k vlastním dílům, zápiskům, obrázkům v galerii na email" na ANO, obdrží emailem zprávu o tom, že mu byl k dílu udělen komentář. Navíc je možné v komentářích také reagovat na jiné autory.
2. V profilu každého autora je možné zobrazit si jeho všechna soutěžní díla.
3. V pravém chatovacím okně je nové zaškrtávací políčko. Pokud jej zaškrtnete, tak v roletce vidíte pouze ty autory, kteří jsou momentálně online.
4. Ve vlastním profilu, pokud jste přihlášeni, vidíte nový odkaz "přečteno", a když na něj kliknete, zobrazí se vám díla, které jste na tomto serveru přečetli, řazena nahoře od naposled přečtených.
5. V seznamu soutěžních děl již ukončené soutěže najdete dole posledních 10 vložených komentářů.


»jméno
»heslo
registrace
» narozeniny
Uriziler [11], Honza [11], M&J [7], Richard9876 [7], Roger [11], lidus [11], magdalenka [9], Jakub pěch [9], dollyk [8], S.P [6], erzebeta [2], Maryje [2], Govrid [1], general Buttnacked [1]
» řekli o sobě
shane řekl o Severka :
Má šťastná hvězdička, která mne svými krásnými básněmi inspirovala k mnohým hříškům. Díky úspěšnému starosvatění naší skvělé kámošky a básnířky prostějanka se známe ještě z dob, kdy nám bylo oběma krásných sedmnáct / jí jednou, mně hned třikrát!/. To je věk, kdy se člověk rád nadchne pro všechno krásné, ještě neumí skrývat své pravé city a nemá daleko pro velká slova! A když pak narazí na někoho podobného, je to paráda a skvělý odvaz! Milá Lenko! I já si vážím Tvého upřímného přátelství, které, jak se zdá, přežilo i zkoušku dospělosti, o čemž svědčí i to, že jsem jedním z VIP, kterým jsi tu postavila pomníček z milých slůvek. Je pravdou, že jsme se už dlouho nikde nepotkali a třeba ani ještě dlouho nepotkáme, ale když je mi smutno, kouknu na nebe a vzpomenu si, že jedna hvězdička tam kdysi svítila jen pro mne, že mne někdo zval svým milým sluníčkem a otvíral mi srdce dokořán, aniž by mne znal jinak než z těchto stránek. Bylo moc milé si číst podobné věci i kdyby to byl jen milosrdný klam...;oX

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C


Tapety na plochu ¬


Wallpapers

WallpapersNajlepsie online hry

Najlepsie hry recenzia

Ostružina

Zábavný blog plný fotek nejen o bydlení, dekoracích, zahradě.

Apple iPhone a iPad

Proč si koupit iPhone nebo iPad? Zkušenosti z první ruky.

Patos

Krátké a mnohdy vtipné či šokující vystřihovánky ze života.

© 2018 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku