Novinky


[06.04.2010]

Design + Galerie + Hodnocení

Nejprve na úvod: není to úplně otestováno, a nějaké věci chybí dodělat, nicméně řekl bych, že nová verze je použitelná, a abyste si nemysleli, že jsem usnul na vavřínech, tak vám ji servíruji...

1. Design: jeden vzhled je o mnoho jednodušší spravovat a časově výrazně kratší dělat úpravy, proto bude pouze jeden, jeho podobu vidíte.

2. Galerie: Tak tohle je asi největší novinka, možnost zakládat galerie a vystavovat je. Ovládání je snad poměrně intuitivní, no kdyby něco, ptejte se. Veškeré vaše dosavadní obrázky byly přemístěny do vaší neveřejné galerie (odkaz ve vašem menu vlevo).

3. Bylo zrušeno hodnocení děl, prostě od teď jen komentujte. Pokud bude dílo zajímavé a hodné komentu, nebojte se, objeví se pak v tabulce dobrých děl. Tohle ještě chybí dodělat, takže tento nový systém ještě prozatím prosím nehodnoťte. Budou se počítat unikátní komentáře (aneb 10 komentů k vlastnímu dílu vás nahoru nepošoupne), počty znaků (delší komentář bude lepší než jeden smajlík), a nakonec i jakási bonita komentujícího.

4. Vložit můžete stále jen jedno dílo denně, nicméně přibylo další omezení - musíte mít alespoň stejný počet vložených komentářů abyste mohli vložit své další dílo.

5. Jedno omezení bylo zrušeno, a to obrázkové. Nyní není počet vložených obrázků ani galerií omezen.

PS: Pokud objevíte jakoukoliv chybu, podivné chování apod., prosím ozvěte se třeba mailboxem.

PPS: Díky puerovi za jeho náměty při přestavbě.


»jméno
»heslo
registrace
» autoři online
koiška, Mlčeti Zlato, Psavec, slavek
» narozeniny
matzas [9], Vladimír P [6], SnakeEyes [7], Vanlis [2]
» řekli o sobě
FallenAngel řekl o Ed.HaNy :
Tak jsem neměl pravdu no, nenapsal jsem ti nic sem, ačkoliv jsem si to myslel hele.) Vlastně už můžu říct, že víš všechno, co bych o tobě řekl, ale přece jen jsi mi neskutečně nesčetněkrát pomohla a ani nevíš jak moc mi to pomohlo, a jak jsi mi teď pomohla a vlastně, dyť přece víš všechno. Píšeš skvělou poezii a jsi dívka s nejkrásnějším úsměvem, co znám a jsi též dívka s největším a nejcitlivějším srdcem. :) Derrick)) [various wishmoments))]
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C


Tapety na plochu ¬


Wallpapers

WallpapersNajlepsie online hry

Najlepsie hry recenzia

Fantasy meč

Jak se nejlépe inspirovat k napsání rytířské básně? Staňte se rytířem!

Ostružina

Zábavný blog plný fotek nejen o bydlení, dekoracích, zahradě.

© 2007 - 2020 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku