![]() |
komentáře uživatele :
Brigita: človiček: JKHartman: LadyLoba: Miňko: Neu: Psavec: Děkuji za tolik milých reakcí, potěšily mě.
Orionka: Já právě vím... kdyby to napsal někdo jiný bez kontextu, možná by moje reakce byla ještě silnější (a právě možná už za hranou). Vím, že měla původní verze stejný obsah, ale nějak na mě právě působila hruběji.
Neu: Bylo mi to jasný hned, když jsem to četla jako nepřihlášená, že tohle bude něco pro tebe. :-)
puero: Je to skvělý. Taková hymna anti-vitrín. Baví mě i to, že si svobodu spojuju s větrem (a v textu dokonce máš vítr jako to, co má vést), což po zvukové stránce s těma vitrínama výborně ladí. Líbí se mi právě ten kontrast těch dvou ústředních motivů vítr x vitrína.
Na tebe dost odvaz, baví mě, že ses přestal bát být trochu explicitnější, jakoby ses ukázal víc opravdově. Třeba se mýlím a není ani trochu o tobě (i když aspoň nějaká skrytá touha tam asi bude?), ale je v tom život a lehkost a šmrnc. A toho znechuceného opovržení společností je tam jen tak akorát. Sedla mi tématem i zpracováním.
puero: Je to skvělý. Taková hymna anti-vitrín. Baví mě i to, že si svobodu spojuju s větrem (a v textu dokonce máš vítr jako to, co má vést), což po zvukové stránce s těma vitrínama výborně ladí. Líbí se mi právě ten kontrast těch dvou ústředních motivů vítr x vitrína.
Na tebe dost odvaz, baví mě, že ses přestal bát být trochu explicitnější, jakoby ses ukázal víc opravdově. Třeba se mýlím a není ani trochu o tobě (i když aspoň nějaká skrytá touha tam asi bude?), ale je v tom život a lehkost a šmrnc. A toho znechuceného opovržení společností je tam jen tak akorát. Sedla mi tématem i zpracováním.
Ten závěr to trochu zachránil, ale stejně mi je z ní trochu blivno. Asi to byl účel, ale je to pro mě na hraně. Ale lepší než ta první verze (jo, četla jsem ji), tam jsem se fakt otřásla znechucením. Ale možná to bylo prvním čtením, asi to má v sobě i tahle. Nejvýstižnější reakcí je pro mě "fuj" a "brrr" :D
Orionka: Děkuju, to jsem moc ráda, jestli aspoň kousek přetekl i za báseň. :-)
Brigita: To sdílel Petráček. Rozhovor myslím že se Sašou Flekem, dobrý to bylo, vždycky mě baví, když se někdo hrabe v původním významu slov.
Yana: Tady a teď je základ, no. Díky Moc Yani za čtení i zamyšlení se, líbí se mi, co a jak v ní čteš.
Neu: Nevím jestli slam, ale je to milý, taky ji slyším. Ale myslím, že asi nebudeš sám, na koho to je moc nesrozumitelného filosofování, já už to skoro jinak neumím, jen prostě potřebuju ty svoje vnitřní divnověci nějak vyjádřit.
Líbí se mi ten kontrast zahalování a odhalování a podzimně nostalgická atmosféra.
Uf, hrůzně výstižný, ale že by mě pobavila se bohužel říct nedá.
LadyLoba: Inna sedí:-) Přesně, sestup bez extáze. Ale ticho je někdy víc než extáze, v něm má člověk šanci zaslechnout sám sebe.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
thoris [18], LoleHelča [16], Karla Koliniová [13], Let It Go. [12]» řekli o sobě
veronika řekla o Delivery :teress..osobnost..vis, ze laska je ten smysl..vis, co si mas myslet a vis toho hodne..ses silna..vidim te s cigaretou, hustejma vlasama..andel..stojis sama za sebou..toho si cenim..!!


