RE: Smazané odchozí vzkazy
Singularis, 08.03.2019 12:45:48
Já ve své schránce zprávy od tebe také mám.

Co se týče e-mailu, normálně odesílatel jednou odeslaný e-mail nemůže změnit, smazat ani odvolat. Kdyby to šlo, zneužívali by to hackeři jako bezpečnostní díru k mazání cizích e-mailů bez znalosti adresátova hesla. Pokud by Seznam nebo Google něco takového nabízeli, pak jedině v rámci svých vlastních e-mailových serverů a musela by to být hodně prezentovaná a dobře zabezpečená nestandardní funkce, o které bys nejspíš věděl. Navíc pokud adresát používá protokol POP3 a stahuje si e-maily na lokální počítač, tam už jsou pak i mimo kontrolu e-mailového serveru.

Mimochodem, odeslané e-maily si vůbec nemusíš nechat ukládat na své straně. (Nevím, jak je to specificky u Googlu, ale obvykle bývá nějaká možnost to ukládání vypnout.)
»jméno
»heslo
registrace
» autoři online
Mlčeti Zlato, pešu
» narozeniny
vvlcica [11], JohnnyB. [10], Daniela [9]
» řekli o sobě
shane řekl o Severka :
Má šťastná hvězdička, která mne svými krásnými básněmi inspirovala k mnohým hříškům. Díky úspěšnému starosvatění naší skvělé kámošky a básnířky prostějanka se známe ještě z dob, kdy nám bylo oběma krásných sedmnáct / jí jednou, mně hned třikrát!/. To je věk, kdy se člověk rád nadchne pro všechno krásné, ještě neumí skrývat své pravé city a nemá daleko pro velká slova! A když pak narazí na někoho podobného, je to paráda a skvělý odvaz! Milá Lenko! I já si vážím Tvého upřímného přátelství, které, jak se zdá, přežilo i zkoušku dospělosti, o čemž svědčí i to, že jsem jedním z VIP, kterým jsi tu postavila pomníček z milých slůvek. Je pravdou, že jsme se už dlouho nikde nepotkali a třeba ani ještě dlouho nepotkáme, ale když je mi smutno, kouknu na nebe a vzpomenu si, že jedna hvězdička tam kdysi svítila jen pro mne, že mne někdo zval svým milým sluníčkem a otvíral mi srdce dokořán, aniž by mne znal jinak než z těchto stránek. Bylo moc milé si číst podobné věci i kdyby to byl jen milosrdný klam...;oX

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C


Tapety na plochu ¬


Wallpapers

WallpapersNajlepsie online hry

Najlepsie hry recenzia

IPad Pro

Na velkém iPadu Pro vám půjde psaní básní pěkně od ruky.

ChciKupon

Slevové kupony do spousty eshopů, vybíráme pro vás ty nejlepší :)

Ostružina

Zábavný blog plný fotek nejen o bydlení, dekoracích, zahradě.

Patos

Krátké a mnohdy vtipné či šokující vystřihovánky ze života.

© 2007 - 2019 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku