RE: anonymita nově vložených děl
shane, 31.07.2018 02:58:07
LUKiO: Náhodou jsem sem zabloudil a napadlo mne, że se zeptám na pár věcí v souvislosti s tím utajením i ohledně toho, že si tu já i mnozí další zapomeneme aktivovat možnost upozornit na chybu jen do zprávy.
1) Jak je to přesně s tím čtením v utajení a komentáři? Myslel jsem, že když někdo četl v utajení, což je tak zaznamenáno v tom seznamu čtenářů, že komentováním se odtajní, ale mám dojem, že když jsem četl třeba ten katovský román Máty, vyjádřil jsem tam podivení nad komentáři bez autorů, jejichż počet odpovídal počtu čtenářů, vše stále beze jmen! Vlastně jsme tam jako zjevní ke konci byli často jen Amelie M a já!
2) Dalo by moc práce, kdyby se to tlačítko "upozornit autora na chybu" generovalo automaticky u každého vloženého dílka či zápisku? Myslím, že dodate#nê to asi nejde aktivovat. Nebo ano? Pak by ubylo těch případů, kdy si každý všímá jen chyb a překlepů, což vede často k dost podrážděným reakcím a pokud dojde k opravě, působí ty zbytečné diskuze, které neřeknou nic k vlastnímu obsahu, poněkud hloupě! Jednak chyba už neexistuje, takže to je jen upomínka, že i autor dobrého dílka byl nepozorný blb, stejně jako to nebývá ke cti třeba méně taktním kritikům a ani psancům samým! Lidé jsou pohodlní, ale když bude to tlačítko po ruce, mají to jednodušší, než otvírat extra vzkazník či psát autorovi na chat, byť skrytě! Autor to dostane do zpráv a debata probíhá v soukromí. Proč by měl někdo mít pod dílkem věčnou připomínku své nedokonalosti? Chyby dělá občas každý!
Diky za odpověď!
»jméno
»heslo
registrace
» autoři online
Jan Urban
» narozeniny
Carcoolka [6], MMF [9], smajnulinka [9], Gladiol [9], Katulata [8], MakiLayla [7], Drop in this life [5]
» řekli o sobě
dvakredencedekadence řekla o NoWiš :
jednou si zapálil ksicht, když se snažil hecnout vypití zapálenýho něčeho, co mělo přes 70% a když jsem to sfoukla, chutnalo to trochu jako karamel. prý se to pije brčkem, kámo! tak jsem ho uhasila. prasák, herečka a často mě překvapuje, jak produktivní vlastně je. člověk by to do něj ani neřekl. nejen, že má nulový morální zásady, ale dokáže si to ospravedlnit tak, že to dává smysl. nevím přesně na co má talent, ale má ho. mám tě ráda, bratře.

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C


Tapety na plochu ¬


Wallpapers

WallpapersNajlepsie online hry

Najlepsie hry recenzia

ChciKupon

Slevové kupony do spousty eshopů, vybíráme pro vás ty nejlepší :)

Ostružina

Zábavný blog plný fotek nejen o bydlení, dekoracích, zahradě.

Patos

Krátké a mnohdy vtipné či šokující vystřihovánky ze života.

© 2007 - 2019 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku