přidáno 07.06.2021
hodnoceno 0
čteno 49(8)
posláno 0
Tak jsem zase vegetarián (tentokrát proto, že mám v krvi zvýšenou hladinu kyseliny močové, což je náběh na dnu - středník – otec mi dnes řekl, že mám dnu, protože zvýšená hladina kyseliny močové je podle něho dna, až se ve mně zvedl takový dětský vztek) a navíc už dlouhodobě jím jednou denně, jako buddhistický mnich (jako pes), tím se mi splnil můj sen: před lety na sjezdu ve Všenorech jsem hlásil, že jsem vegetarián a že chci jíst jednou denně, ale nechal jsem se zlákat rizotem, přestože jsem už ten den jedl, a když kolega položil na stůl nakrájený tvrdý salám, tak jsem nemohl rezistovat a strašně jsem ho sežral, což je podobný renonc, jako když jsem pořádal žranici a uvařil jsem spoustu těstovin, tak si jeden host nabral dětskou porci a moralizoval, že není zdravé se přejídat, a že si ještě něco dá večer.
Doktorka mi kvůli lékům kontroluje krev a naměřila tu kyselinu močovou, neposlala mi ale zprávu a nechala mne protichůdně k dietě jíst celý další měsíc, než mi na kontrole nahlásila to zvýšení. A jak jsem si žral: gothaj nebo tlačenka s octem a s cibulkou, jentak bez pečiva, uheráček a sekanou a rybí salát v majonéze a pil jsem kolu.(Učitel na základní škole tvrdil, že nejzdravější ze všeho je měkký salám.) Měl jsem takovou kůru – dlouhodobě vždy jím určitá jídla, což mi dává jistou povědomost o čase, protože mi čas nějak neplyne, protože jsem se ve schodě s mou duševní nemocí několikrát přesvědčil, že jsem hluboko v minulosti, např. u maturity. Předtím jsem měl „kůru“ chilli s fazolemi a mexikem a mé oblíbené jídlo: hrášek s chilli, rýže a nastrouhaný bloček sýra, což vytvoří takový sýrový koláč. Hrášek je extrémně také proti té dietě na kyselinu močovou. Také jsem protichůdně jedl špenát s nivou. Jako by mne něco vedlo...
Jenou denně jím díky své knize o józe, kde jsem našel, aby se pila kurkuma s teplým mlékem, což zaplácne žaludek, mám to tedy „k snídani“, inspirujte se!
Když jsem se dozvěděl, že mám tu hladinu, tak jsem ve shodě vařil šťouchané brambory a potom rajčata s rýží a nějakým jemným kořením, to jím ještě teď, plánuji zpestření ve shodě s dietou, až budu brát, kůru: vejce, eidam, syrové papriky a světlý toastový chléb, což hodlám jíst ráno, kvůli těm vejcím a večer si pak dám tu kurkumu.
Poznámka: při prohlídce hradu nějaká průvodkyně tvrdila, že někdo trpěl nemocí DNA…
Poznámka aktuální: hraju teď Baldura 2, což je samozřejmě kýč a „pig circus“, ale hodlám to dohrát, tentokrát. Dávám si to na nejtěžší obtížnost. / v Mortal Kombatu 4 mě to teď začalo odmršťovat, když jsem někomu přerazil ruku, takže si ji oponent stačil nahodit, než jsem k němu došel, abych mu ji přerazil znova. Takové zvyšování obtížnosti nemám rád... až mne to „rozčarovalo“.


Tak jsem dohrám BG 2 na nejtěžší obtížnost. Zasekl jsem se jenom jednou, na konci při konfrontaci se sochami, jedna se nezdála v pořádku a já jsem nevěděl, že potřebuje kamennou harfu. Bylo to dáno tím, že já nešmejdím kurzorem po obrazovce, abych našel skrýše a úložiště zbraní, takže jsem skoušel mluvit s různými elfy a pak jsem naslepo hledal předměty rejděním po obrazovce, až jsem objevil kamennou harfu a hned jsem věděl...

Ještě nikdo nekomentoval.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
nemoc DNA : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : pod vlivem MK4
Předchozí dílo autora : Hrajeme Carmageddon 2

»jméno
»heslo
registrace
» autoři online
štiler, Ziky
» narozeniny
Klaudinka27 [11], Sanni [10], misak76 [9], sporakk [8], Michal [7], Aryn [5]
» řekli o sobě
Singularis řekla o Sebastián Wortys :
Zcestovalý umělec, filozof a snílek v jedné osobě. Stvořitel 3D mouchodlaka na fazolové ovládání, nesčetných neologismů a spousty dalších výplodů nezávislé mysli. Svérázný, ale inteligentní a schopný. V jeho dílech je víc, než se na první pohled zdá. Občas mívá opravdu geniální myšlenky.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C


Tapety na plochu ¬


Wallpapers

WallpapersNajlepsie online hry

Najlepsie hry recenzia

Studio Handi

Oficiální webové stránky autorského studia handicapovaných umělců, stu

Ipad mini 5

Čtení i psaní na iPadu vás bude bavit!

Ostružina

Zábavný blog plný fotek nejen o bydlení, dekoracích, zahradě.

© 2007 - 2021 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku