přidáno 28.02.2021
hodnoceno 0
čteno 67(6)
posláno 0
Z konverzace pracovníků údržby: V Africe jsou hyjény, takový psi vošklivý, a ta hyjéna má v čelistech stisk, naznačil rukou, jako kráva. Nebo žralok, ten má přeci čelisti, já jsem viděl ptáka na hladině a žralok se vynořil a sežral ho. Kdyby ale plaval vobráceně, to by ho teprva sežral, von má totiž rypák a ten mu brání… fak…. Fak.

Hrajeme Carmageddon 2
Tak jsem dohrál Carmageddon 2 na nejtěžší obtížnost. Musím říct, že jednička byla těžší, ale ve dvojce jsou nějaké těžké mise. Poslední misi jsem napřed hrál, abych si vylepšil auto, a když jsem ji potom hrál, abych to dojel, měl jsem hned napoprvé v cíli 10 sekund rezervu, nejel jsem nijak zázračně, jenom jsem neudělal žádnou hrubou chybu. Začalo mi ale bouchat srdíčko a dřevnatět prsty, takže jsem sjel z lávky pět metrů před cílem (dvakrát) a neudělal jsem misi. Nicméně mne překvapilo, jak snadno to šlo. „Štěpánci“ totiž tuhle misi hráli několik dní a stále hledali auto, se kterým by to šlo zajet, a když o něco zavadili, tak věděli, že už to nestihnou… Já, když jsem to hrál na prostřední obtížnost, tak jsem si pořídil takové neovladatelné nerozbitné auto, abych se mohl při jednou skoku zastavit nárazem. Řekl jsem si, že ho zajedu, byl to takový náklaďák s obrovským rejdem, a hned napoprvé jsem to udělal. Když jsem pak hrál na nejtěžší obtížnost, tak jsem se k němu s důvěrou vrátil a ten samý den, co jsem to tak posral, jsem to za hodinu zajel. Nervní jsem tentokrát nebyl vůbec, protože jsem udělal hrubou chybu, a věděl jsem, že už to nezajedu. Dostal jsem se až do cíle a měl jsem tam vteřinu rezervu. Na misi bylo 5 minut, já bych býval dal tak 4:44, aby to byla výzva. Ještě mne napadá, že „Štěpánci“ měli jinou verzi s jiným časem, já mám svůj Carmageddon 2 originální z GOG Games. Pokud si tuto hru pořídíte, mám pro vás několik rad: V misi zajíždění pacientů je jeden na špičaté skále, ale s autem Die Anna se tam dá od řeky vyjet. V misi ničení důlního auta potřebujete monster truck. V misi na sněhu je třeba mít auto Russ T. V misi skákání do věže na letišti, než vjedete do areálu letiště, zahněte doprava a tam za skalkou je „klokan“ na skákání, pak jeďte k věži a z rampy snadno s rozjezdem skočíte na střechu věže (myslím si, že je z rampy nemožné vysklít okno a skočit do věže), kde je další klokan a pak s rozjezdem udělejte 4 skoky a jste tam. V misi na letadlové lodi velitel není na střeše budovy, ale v patře za sklem, což jsem viděl, když jsem padal okolo, jezděte proto s malým autem… všude je u věží „žulové auto“ a dole u jádra je vpravo vzadu v koutě. V poslední misi si pořiďte ten můj náklaďák, jmenuje se Magnus.

Ještě nikdo nekomentoval.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Hrajeme Carmageddon 2 : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : nemoc DNA
Předchozí dílo autora : Čokoládová pusinka

»jméno
»heslo
registrace
» narozeniny
Hildegarda Rozumbaumová [13], Asper2002 [11], Nikka [9]
» řekli o sobě
prostějanek řekla o Severka :
Hvězdička bez hvězdných manýrů... občas létavice nebo kometa... a dost často Sluníčko :)... a to, že přijde někdy noc ... to se musí stát... ale je statisticky dokázáno, že slunce vyjde každé ráno... ;) takže přeju krásné východy :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C


Tapety na plochu ¬


Wallpapers

WallpapersNajlepsie online hry

Najlepsie hry recenzia

Studio Handi

Oficiální webové stránky autorského studia handicapovaných umělců, stu

Ipad mini 5

Čtení i psaní na iPadu vás bude bavit!

Ostružina

Zábavný blog plný fotek nejen o bydlení, dekoracích, zahradě.

© 2007 - 2021 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku