neumím psát, achjo. taky vůbec nevím, kam to patří
přidáno 22.06.2018
hodnoceno 2
čteno 47(11)
posláno 0
Byla to ta letní láska. Neměla dlouhé trvání, ale byla vášnivá a nečekaně intenzivní. Potkali se na táboře jako dva nejmladší vedoucí. Oba dva schopní a ambiciózní, ona hudebnice, on umělec. Trvalo to dohromady tři týdny.

Sbalil ji na to, že to skvěle uměl s dětmi. Jemu učaroval její hlas a to, že se doprovázela na kytaru, ale uměla i na violoncello. Ona nosila vlasy v copu, dlouhé sukně a chodila bosa. On pobíhal bez trička mnohem častěji, než se slušelo.

Sedávali spolu pod starou lípou, ona na lavičce, on v staré hasičské hadici, co sloužila jako houpačka nejen dětem. Nechtěli, aby je někdo objevil a hned si něco domyslel. Ne vždy však byli tak nenápadní, jak si mysleli.

Při jedné hře, která se až příliš podobala té na honěnou, ji lapil kolem pasu, a – skryt za nízkými větvemi stromu – ji přitiskl ke kmenu a začal ji líbat. Ona mu polibky dychtivě oplácela, než se vzpamatovala, plácla ho po rameni a utekla. Tu noc se vkradl do chatky, kterou sdílela s další vedoucí, která ale s ostatními pila a hrála Activity.

„Někdo na nás přijde,“ šeptala mezi polibky.

„Jen neboj, před budíčkem jsem pryč,“ tišil ji zatímco jí svlékal tílko.

„Ale-...“

Její námitky byly umlčeny jeho hladovými ústy. Obral ji jimi o slova i, když ji začal líbat mezi stehny, o veškeré myšlenky. Seděla přitom na stole, on klečel mezi jejíma nohama a vzhlížel k jejímu obličeji.

Doopravdy se vytratil před budíčkem a ona musela čelit své ušklíbající se spolubydlící sama.


Celé to bylo jako hra na špiony a dodávalo to jejich aférce na přitažlivosti. Tajnosti, ukradené polibky, významné pohledy, to vše jim dokázalo okamžitě vykouzlit úsměv na tváři a zároveň v nich probudit živelnou vášeň.

Poslední noc tábora byla tou nejkrásnější, kterou zažila. Vytratili se z příliš formálního večírku se zbytkem vedoucích a ze skladu si ukradli deku. Tu rozložili pod jejich lípou a on ji přímo tam pomiloval. Musela se hodně snažit, aby ji nebylo slyšet až k chatkám, ve kterých (snad!) všechny děti spaly.


I loučení proběhlo ve stínu mohutné lípy. Bylo hořkosladké a jejich polibky chutnaly trochu slaně. Oba na to léto vzpomínají s úsměvem, i když teď už každý sám.

přidáno 22.06.2018 - 21:24
Amelie M.: dík dík, já jen, furt mám pocit, že jsem to uměla líp
přidáno 22.06.2018 - 21:08
neshazuj si to předem, je to docela milý, lehký čtení.. :)

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
ve stínu lípy : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : střípek
Předchozí dílo autora : B

»jméno
»heslo
registrace
» autoři online
shane
» narozeniny
Lea Aura [9], Yasmin [8]
» řekli o sobě
Yana řekla o Sucháč :
Realista, který se občas toulá v oblacích ( to je to první co mě napadne ). Vnímám, že má jasno, ale přesto tomu občas uniká a je mu dobře v tom rozervaném světě básníků, muzikantů, bohémů, a to se mi líbí. Vnímám, že stojí nohama pevně na zemi, ale rád se od země odpoutá. Píše básničky plné radosti ze života, z lásky, z lásky a obdivu k ženám. Ví své a když se občas přežene mráček, brzy ho nahradí sluníčko. A ještě si cením toho, že dokáže pochválit, povzbudit, ale i taktně zkritizovat. Sakra co napsat negativního??? Asi jen to, že ho vlastně vůbec neznám...

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C


Tapety na plochu ¬


Wallpapers

WallpapersGrily Weber

Grily Weber

Najlepsie online hry

Najlepsie hry recenzia

Ostružina

Zábavný blog plný fotek nejen o bydlení, dekoracích, zahradě.

Apple iPhone a iPad

Proč si koupit iPhone nebo iPad? Zkušenosti z první ruky.

Patos

Krátké a mnohdy vtipné či šokující vystřihovánky ze života.

© 2018 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku